Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiú vagy lány cicát válasszak?

Fiú vagy lány cicát válasszak?

Figyelt kérdés

Első cicám lenne és nem tudom fiút vagy lányt válasszak. Nemtől függetlenül ivartalanítva lesz. Lakásban tartanánk és elég magasan, szóval a szökéssel nem hiszem hogy gond lenne.

Azt olvastam, hogy a lány cicák általában bújósabbak stb,ez igaz? Illetve, hogy a fiú cicák vizelete erősebb szagú még ivartalanítás után is..

Ti melyiket ajánlanátok?



2020. jún. 11. 20:33
A kérdező szavazást indított:
fiú
lány
25 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Lányt! Ha szereted a kiscicákat és szeretnél játszani velük, akkor lányt válassz. Azért, mert ha születni fog a lány cicának kölykei, akkor ők szeretnek játszani és cukik. Főleg amikor nyávognak.
2020. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem nemtől függ, hogy melyik bújósabb, inkább az adott cica személyiségétől. :) Én nőstény párti vagyok valamiért, de volt nagyon bújós kandúr cicám is. Válaszd azt, nemtől függetlenül, amelyik tetszik neked, főleg a viselkedését értem ezalatt.
2020. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

1-eshez hozzáfüzném, hogy cukik a kiscicák, meg minden.. de amikor már nem tudod kinek adni, mert már mindenkinek van, akkor csak a gond van.

Nekem fiúcicám volt. Ha olyanja volt, órákig lehetet simogatni, játszani vele, ha pedig éppen olyanja volt, akkor eltünt 3 vagy több napra, aztán hazajött véresen, meg fájó lábbal. De imádtam akkor is :)

Mindkettőnek megvan az előnye, meg a hátránya.

2020. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
ma 21:06 na, ebben igazad van. De az a gond, hogy a felnőtt macskák többsége nem játszik kölyöknek való játékokkal. És a lézert pedig nagyon kevés cica szereti :(
2020. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fiú cicám van ivartalanítva. Egész nap alszik játszik eszik. :3

Egyáltalán nem büdös. Félig benti félig kinti így a dolgát kint végzi.

2020. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lena7 ***** válasza:
83%

Nekem volt fiú és lány cicám is.

A fiút imádtam. Mindig a nyakamba aludt ,úgy ,hogy közben belebújt a hajamba. Nagyon kedves és bújós cica volt. Jól kijött más állatokkal. Sokszor vadászott legyekre ,gyíkokra egyébb kisebb állatokra. Azért van pár negatívum is:

-CSAK akkor simogathattad ha olyan kedve volt (bár ez általában a lány cicákra is jellemző)

-Ha nincsen ivartalanítva ,akkor megjelöli a területét ,ami írtó büdös

-Amíg nincs ivartalanítva ,akkor addig (tavasszal) sokszor járkált el és volt olyan amikor összeverve jött haza.


1 lány cicám volt eddig. Ő is nagyon kedves és bújós volt és sokkal kevesebbszer is járkált el. Ő olyan kiskedves ,szerény cicus volt.


Bár a macska tulajdonsága szerintem nem a nemétől függ. Fiú cicusok közt is vannak nyugottabbak és lány cicusok közt is vannak eljárósok

2020. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Szia.

Nekem nőstény cicám van, 8 hónaposan ivartalanítva lett. Azóta (is) fejben olyan, mint egy nagy kölyök tigris. Egész nap játszik, szaladgál. Ha egyedül hagyjuk a lakásban, akkor átalussza a napot. Este és reggel pedig minden alkalommal jön bújni, dorombolni nekünk. Szóval nem az számít, milyen nemű a cica, hanem hogy mennyire foglalkozol vele. Pl minél többet játszol vele kölyökként, annál játékosabb lesz. De mindenképpen ivartalanítsd, mert így nem lesz vele olyan gondod, hogy mindent összevizelne, illetve nem fog zengeni tőle a lakás, ahogy bagzik. :D

2020. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van kandúr is és nőstény is. Mindkettő bújós és ölbemászós, a kandúr pedig a nyakamba is felmászik ha olyanja van (kellemes a 6 kilójával). Nem érzem büdösebbnek a pisijét semmivel, mint a lányét.


Ivartalan mindkettő, nekem is bentiek.

Nem sokban különböznek egymástól, a kandúr talán könnyebb eset, ő tipikusan az a "minden mindegy" macska. :D

2020. jún. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
Nekem van egy kandúrom, és egy nőstényem. A nősténynek születtek 5 darab kiscicája, és nagyon édesek! És ezek a macskák, a kan és a nőstény szeretik a simogatást. Kiscicákat még nem merem megsimogatni, nehogy az anyjuk mérges legyen.
2020. jún. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Érdekes.. akinek fiú macskája van, az le lett pontozva xd
2020. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!