Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a macskám! Hogy...

Meghalt a macskám! Hogy tudnám túltenni magam rajta?

Figyelt kérdés
Van sok macskám és egy, a számomra legfontosabb ma reggel 9:30-kor az életét veszetette! Azóta nekem semmihez sincs kedvem, egész nap sírtam főleg mikor el kellett temetni :( Azóta nem enyhült mert ezt a kérdést is sírva írom... Nem tudom magam túltenni rajta... Kérlek szépen benneteket ha tudtok bármi módszert hogy ne sírjak utána minden percben kérlekszépen benneteket hogy írjátok meg! A "már jobb helyen van" kijelentést és is tudom és reménykedem is benne mert már nem fáj semmije de nekem akkor is hiányzik... Úgyhogy kérekszépen ötleteket melyekkel ez a szomorúság enyhíthető!😿

2020. jún. 11. 23:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek tényleg, már jobban vagyok bár ha rá gondolok akkor könnyezek!


7.

Köszi legalább tudom mit kell még megélni hogy áttegyem magam teljesen! Nagyon köszönöm a válaszodat!


8.

Sajnálom a kutyusodat, de élj boldogan a cicáddal ;) Köszönöm a válaszodat!



9.

Köszi szépen! Engem tényleg az vígasztal hogy sokáig velem volt :')


10.

Akkor mindenhogy az a válasz hogy idővel megnyugszok... A kutyusod pedig addig éljen amég az neki nem fáj! Legyél addig is vele nagyon boldog! Köszönöm a válaszodat!



Mindenkinek nagyon köszönöm aki válaszolt! ;)

2020. jún. 12. 09:12
 12/16 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Együtt érzek Veled így ismeretlenül is, és nagyon sajnálom, hogy elveszítetted a cicádat! Én tavaly júliusban éltem át ezt, és ráadásul pont az nap mentünk lakodalomba, hát szörnyű volt... Csak azt tudom Neked írni, hogy nyugodtan sírjál, az könnyít a fájdalmon, és az idő majd segít feldolgozni, minden egyes nap könnyebb lesz hidd el! Én most már nevetni is tudok amikor Rá gondolok, felidézem a boldog pillanatokat amiket együtt átéltünk, sokszor nézem a képeket, videókat, és a kis sírjánál is szoktam beszélgetni Vele! Nagyon sokat segített az elfogadásban. 12 évet élt...
2020. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12.

Sajnálom hogy meghalt,12 év szép életkor! Neked is köszönöm a bölcs szavaidat! :')

2020. jún. 14. 00:20
 14/16 anonim ***** válasza:

Köszönöm a 0%ot!

Ez azt jelenti, hogy semmi képpen ne gondolj arra, hogy ez a fájdalom a gyász jele és véletlenül se gyászol meg a macskát.

Értem.


Tudod, ehhez képest legtöbben gyász szavaival írták a megjegyzésüket.


Hát jó.

2020. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%

Az én macskám is 17 éves volt mikor közel 3 éve elpusztult, konkrétan vele nőttem fel, engem szeretett a legjobban a családban, minden éjjel velem aludt, még az utolsó éjszakáján is, amikor már nagyon gyenge volt és éreztem hogy max órái vannak hátra, akkor is az utolsó erejével még nagyon halkan dorombolt nekem.. az ágyam alatt van egy kb 20 centi magas nyitott ágyneműtartó, ott pusztult el szegény, ki se akart már menni a szobámból. Amikor pár nappal előtte vittük állatorvoshoz és az ajtóból visszaszaladt, akkor is a szobámban az ágyam alá bújt el, a szívem szakadt meg hogy ki kellett onnan halászni és elvinni..

Még most is fáj ha felidézem ezeket az emlékeket, de tudom hogy teljes, boldog életet élt, jobbat macska nem is kívánhatna, mindent megkapott az élettől, szerető otthont, szerető gazdikat (=szolgákat haha), jobbnál jobb falatokat, sose szenvedett hiányt, boldog macska volt. És tényleg éreztem hogy szeret engem, velem máshogy viselkedett mint másokkal, és örülök hogy nem neki kellett átélnie azt hogy egyszer csak már nem jövök haza (persze tudom hogy egy macska valószínűleg nem élte volna meg olyan drámaian a gazdája elvesztését mint egy ember a macskáját aki mellett felnőtt), de örülök hogy a kis életét onnantól hogy hozzánk került, boldoggá tehettem az utolsó pillanatig. És ez már tudom hogy abszolút ingoványos talaj amit az én saját hitemre alapozok, de máig is úgy érzem hogy velem van és segít nekem a túloldalról. Szoktam is hozzá beszélni, meg is szoktam köszönni neki hogy támogat. A legtöbben valószínűleg kattantnak titulálnának emiatt, de ez van, így tudom feldolgozni a fizikai hiányát, hogy lélekben magam mellett tudom őt.

2020. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nemrég temettem el a 15 éves cicámat. Régi kérdés, de teljesen átérzem. Tényleg nagyon fájdalmas érzés. Remélem, az idő segített neked. Engem rettenetesen megvisel a dolog, de ez természetes szerintem. Az én cicám is boldog életet élt, szerettük. Erre próbálok gondolni inkább, és nem a veszteségre.
2021. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!