Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ha a macskám...

Macskaimadolany kérdése:

Mit csináljak ha a macskám folyton az alom mellé végzi a dolgát?

Figyelt kérdés
Már 1 éves de előtte és még most is próbáljuk rá szoktatni de egyszer bele megy egyszer nem

2020. jún. 12. 02:44
 1/5 anonim válasza:
0%
Rakd arebb.
2020. jún. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Sose volt benti cicám, mindig kikéredzkedtek ha dolguk volt, de talán próbálj oda rakni macskamentát azt szeretik, de mivel felnőtt macska, sokkal nehezebb lesz, kiskortól hatásosabb, anno mi úgy csináltuk, megfigyeltük mikor akar pisilni/kakilni gyorsan felemeltük és az alomba tettük, elég sokszor kellett eljátszani vele, nem tudom nálad beválik e, de ha igen akkor jutalom falatot adj neki, esetleg mások még tudnak segíteni és jobb ötletet adni :)
2020. jún. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
86%
Milyen gyakran cseréled az almot? Ha nincs takarítva akkor szokott az alom mellé vagy máshova piszkítani.
2020. jún. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Mekkora az almostál? Az enyémek is finnyásak, ha van benne valami, akkor belemennek ugyan az alomba, de kifele megy a cucc.


Én vettem 2 nagyobb almostálat és így napi 1 csere mellett simán beletalálnak.

2020. jún. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Lehet nem tetszik neki a doboz, az alom anyaga vagy a helye. De lehet orvosi oka is (gyulladás), érdemes megkérdezni az állatorvost is.
2020. jún. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!