Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6 hetes kiscica miert csukja...

6 hetes kiscica miert csukja be neha csak az egyik szemet? normalis ez?

Figyelt kérdés
2020. jún. 12. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Álmos?
2020. jún. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
45%
Nekem is kb ilyen idősek a született kis macskáim de nem csinálják ezt. Nem tudom lehet még nem nyílt ki neki rendesen.
2020. jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Orvoshoz vidd!!!
2020. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem váladékozik? Mennyi ideig tartja csukva csak az egyiket? Kezdődő szemgyulladásra utalhat, amit orvos tud kezelni vizsgálat után.
2020. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudnak kb nyitott szemmel is aludni, ritkán az enyémek is "kacsintanak". De valóban utalhat betegségre ha ez minden napos jelenség nála, lehet hogy lassabban nyíltak ki a szemei és emiatt vannak nehézségei és ez magától elmúlik majd, de lehet ez idegrendszeri vagy kezdődő gyulladásos probléma is, szerintem is mutasd meg egy dokinak, biztos ami biztos. Inkább mondja azt hogy jaj ugyan semmi gond nincs vele, mint hogy ne derüljön ki ha esetleg van.
2020. jún. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!