Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet könnyen osszeszok...

Hogyan lehet könnyen osszeszoktatni 2 macskát?

Figyelt kérdés

Egy társasházba költözünk és a szomszédnak van egy macskája.

A szomszéd macska lány de ivartalanitva van, az én macskám fiú de mindenképp ő is ki lesz.



2020. jún. 12. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Először engedd őket össze és figyelj rájuk hogy ne kapjanak össze, és egy idő után megszokják egymást! Már nem tüzelnek mert kb 1 hete jött ke az én macskáimról ez a tüzelés!
2020. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%

első alkalomkor lehet,hogy összebunyóznak de aztán majd megszeretik egymást és együtt lógnak mindenhová

A mi macskánkal legalább is ez volt

2020. jún. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha szomszédod megengedi, akkor etesd őket hetente 4-5 együtt, de vigyázz nehogy összekapjanak, illetve, mint ahogy a fenti is mondta, ereszd őket össze és vigyázz nehogy valami baj történjen.
2020. jún. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, a macskák majd maguktól felfedezik egymást és összebarátkoznak, nálunk a kutynák a macskáink a szomszéd macska egyszer üti/veri egymást, máskor meg dörgölőznek egymásba és egymás mellett alszanak.Vagy a kandúr megközelíti, a szuka macska csap neki egy pofont aztán hozzábújik, a kandúr pedíg értetlen. Megvan nekik a saját kis világuk és majd teszik ők a dolgukat.
2020. jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát az én kiscicámat sosem szerette meg a szomszéd anyamacska, a kölykeit is féltette tőle, pedig csak 1 hónappal idősebb, mint az övék. Ellenben az én cicám simán összebarátkozott minden kiscicával, aki ő utána szedtem össze az utcáról. Szóval ez inkább az adott cicák természetétől függ, de én azt mondom, tapasztalatból, hogy ha 1 hétig együtt vannak és ugyanúgy vagy még jobban utálják egymást, akkor hagyd inkább és ne próbálkozz tovább. Senkinek sem jó az, ha összekényszerülnek, közben utálják egymást és minden perc stressz nekik, épp csak a gazdi nem tud róla, mert egy idő után nem mutatják ki. Mivel ha össze barátkoznak valaha is, az az első hét alatt megmutatkozik, hogy már nyugisabbak, de ha nem, akkor kb 2-6 hónap után feladják az örökös harcot és beletörődnek abba, amit amúgy mindenekfelett utálnak. Nem hiszem, hogy szenvedést szeretnél a cicádnak. Szóval egy hét. Első 1-2 napban nekünk is a cicánk félt a piciktől, el akarta zavarni őket, 2-3.napon már együtt ettek egy tányérból, meg együtt aludtak, játszott velük. Na kb ilyen a kezdetleges idegenkedés, ha utána max egy hét után már nem áll fenn, akkor jó.
2020. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!