Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mért szokott át a macskám az...

Mért szokott át a macskám az almáról a virágcserepekre?

Figyelt kérdés
Eddig az almába intézte a nagydolgát, most meg a virágcserepeimbe. Nem használok más almot, rendszeresen takarítjuk, cseréljük neki, mégis ami eddig jó volt neki, most nem és rendszeresen jó büdöseket csinál a nagyobb virágok tövébe. Próbáltam befújni a virágokat macskariasztó spray-el, de semmit sem ér, nem hat rá. Miért csinálja és mit tehetnék ellene?

2020. jún. 13. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Lehetséges, hogy valahol idegen kandúrt érez a környéken. Enyém is pisált már a cserépbe, mert az ablak alatt volt, és ott érezte nyitott ablaknál az idegen kandúrt.

Vagy pedig túl sok/kevés alom van.

2020. jún. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
rossebb tudja. macska lelkeket nem lehet megérteni. zárd el a virágokat,aztán majd talán leszokik róla
2020. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is csinálta, én sem tudom, miért. Apró kavicsokkal takartam be a virágföldet. De állítólag az alufólia zaját se szeretik.
2020. jún. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet nem tetszik neki az alom, nálam volt ilyen, hogy a jól bevált egyik pillanatról a másikra mégse volt már jó :/ Plusz a föld is izgathatja, abban ásni izgalmasabb, vagy a szaga, meg hogy növény, zöld, természet lágy öle... Fene se érti ezeket a dolgaikat, most ez más de pl az egyik macskám csak fából készült dolgokon hajlandó élezni a karmait, a másik gond nélkül szétkarmolja a kanapét...

Tedd el a növényeket, vagy fedd le a földjüket valamivel, próbálkozz, akár másik alommal is, aztán valamelyik verzió biztos beválik. Meg ez még mindig jobb, mintha az ágyba végezné a dolgát :D

2020. jún. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!