Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Új cicaházba beszoktatási...

Új cicaházba beszoktatási praktikák?

Figyelt kérdés

Kijárós, most a melegben főleg kintkószáló cicánk eddig egy bélelt kartondobozban aludt, de most vettem neki használtan ugyancsak szigetelt faházat.

Egyenlőre ugyan azzal a a módszerrel akarom megbarátkoztatni,mint a kartonnal, vagyis finom falatokkal becsalogatom és a már megszokott takaróit,rongyocskáit is átettem. Természetesen fertőtlenítős vízzel korábban kívül-belül átmostam.

Bemegy, de így egy kicsit lassú a folyamat :D Feliway szpré használhat? A macskamentát letojja nagy ívben XD Elég drága ez a hormonos cucc, nem akarok feleslegesen kiadni. Vagy más márka esetleg?

További tippeket is szívesen fogadok :)



2020. jún. 13. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A rongyait kimostad?

Ha igen, akkor azt nem kellett volna, amíg meg nem szokja a helyet.

Ha nem mostad ki akkor meg majd bemegy ha akar, most meleg van, amíg nem fázik nem valószínű, hogy be fog menni.

2020. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A hipó, citromos flórasept/domestos szagát imádja a macskám, így az enyém tuti befeküdne! :D Jól csinálod, hogy mutogatod neki, a cuccait ha beteszed már érti, hogy az az övé! Esetleg, ha elheveredik valahol, akkor óvatosan betenném.

A Feliway az idegen cicákat is odavonzza és tök felesleges ennyit költeni!

2020. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem mostam ki a rongyocskáit :)


Juj, akkor inkább hanyagolom a szprét, nem akarom, hogy más cicak is ott bandázzanak 😅

2020. jún. 13. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!