Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi okból nyávognak a macskák?

Mi okból nyávognak a macskák?

Figyelt kérdés
kicsi és nagy egyaránt.
2020. jún. 13. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen okból te beszélsz.

Jelzi, hogy éhes, hogy ki akar menni, be akar jönni, hogy elakar kapni egy lány cicát, hogy ki kell cserélni az almot stb.

2020. jún. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelemfelkeltés.
2020. jún. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak dumál. Én ha nyávogok neki, visszanyávog. Ha simán beszélek, akkor is. Meg akkor is, ha meg se szólalok. Amikor kérdeztem: megfésülködünk? Egy tisztán kivehető "nem"-et nyávogott:)
2020. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a kutyák ugatnak, a tyúkok kotkodácsolnak, az emberek beszélnek...
2020. jún. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok kutató szerint csak az embernek nyávognak, de én egymás közt is hallom őket! Beszédük része a klasszikus mijáú nyávogó hangok, ahogyan a galamb szerű purrogás, nyávogásnak induló félhangok, nyekergés, recsegés szerű hangok is. Éhes, üdvözöl, elújságol valamit, bármi lehet így látatlanban a miáú oka!

A fájdalmas nyávogás intő jel lehet a gazdinak, egy má-máú pedig egy mizu, hol voltál jellegű üdvözlés.

2020. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!