Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska fülében lévő rühatkára...

Macska fülében lévő rühatkára milyen fülcseppek vannak? Ajánlanátok specifikus termékeket amik nektek beváltak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 14. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Ez orvosi kérdés, nem hiszem hogy a gyakorin látatlanban kéne választ kérni.
2020. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Főként állatorvost tudnék ajánlani. Az a biztos.
2020. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Az derék; tehát diagnosztizálod, és gyógyszerezed is minden hozzá értés nélkül.. Nem hiszem, hogy jó, hogy a macskád hallását veszélyezteted!
2020. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Csak orvos adhat, ő írja fel/adja, ezeket csak úgy az állatpatikában sem kapod meg.
2020. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

Miből állapítottad meg, hogy rühatka?

Csak fülcsepp nem segít. Bármilyen csepp használata előtt pl fültisztító folyadékkal ki kell tisztítani a fület, majd vattával is. És csak utána mehet bármi gyógyszer be a fülbe.

2020. jún. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Na, látom vannak javasasszonyok is a fedélzeten, akik lepontozzák a normális válaszokat. Legközelebb írj a Nők Lapjának a jós rovatba, vagy ahova akarsz, de ne ide, ha normális választ szeretnél!

Szegény Cicát sajnálom csak. :(

2020. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2020. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam le titeket, mások voltak. Értem, köszönöm szépen a válaszokat.
2020. jún. 16. 08:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Sok-sok éve volt ilyen a macsekomnak. De nagyon fájt neki a füle is + és egy darabig a csepegtetés is. Kb. a csillárról kellett leszednem, amikor meglátta a kezemben a gyógyszert. Mindenképpen vidd orvoshoz, könnyen kezelhető betegség, de ha rosszul kezeled, szerintem súlyosbodhat.
2020. jún. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
... (9-eshez): És igen, valaki fentebb írta, hogy ki kell tisztítani a cicó fülét: ez így van és ezt otthon nem tudod megcsinálni. Ha súlyosabb az állapota, még az is lehet, hogy eleinte altatni is kell hozzá.
2020. jún. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!