Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscica mitől pisilhet be a...

A kiscica mitől pisilhet be a fekhelyére?

Figyelt kérdés

Adott egy 9 - 10 hetes kiscica, aki alomra van szokatva. Amikor kint vagyok vele, akkor látom hogy rendesen az alomba végzi a kis- és nagy dolgait, viszont reggelre (A kiscica a konyhában van elhelyezve, addig amíg picit nagyobb nem lesz) mindig észreveszem, hogy a fekhelyeként funkcionáló dobozban lévő póló vizes.


Megszagoltam, de nem volt neki az a tipikus büdös macskavizelet illata, így nem tudom eldönteni, hogy a mancsával / pofijával hordja be a vizet az itatójából, vagy bepisilne-e.


Egyébként elég nagy folt szokott lenni utána, ezért gyanakszom arra, hogy éjszaka odapisilne.



2020. jún. 16. 13:19
 1/2 A kérdező kommentje:
A cica egyébként vasárnap került hozzánk, lehet azért pisil be, mert még fél egyedül aludni? Egyébként nagyon közvetlen és barátságos, rengeteget játszok vele / beszélek hozzá napközben.
2020. jún. 16. 13:20
 2/2 anonim ***** válasza:

Ivartalanított?

Ha nem akkor lehet jelöl,csak még nincs olyan büdös szaga.

Ha igen akkor sok minden lehet. (Persze egyébként is)Lehet,hogy fél,lehetnek vizelet visszatartási problémái. Ha nem múlt el azota,akkor talán a következő oltás alkalmával egy állatorvost is érdemes megkérdezni. Biztos ami biztos. Azért remélem már megoldodott XD

2020. jún. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!