Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskákat sétáltatni szokták?

A macskákat sétáltatni szokták?

Figyelt kérdés
Ugyan úgy, mint egy kuytát?

#cica #Nemkuytaez
2020. jún. 16. 22:56
1 2
 1/11 Korni23 válasza:
32%
Omm nem. Legalábbis én ilyenről még nem hallottam:D
2020. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
én kiskoromban az udvaron mert kaptam egy ismerősömtől macska nyakörvet de furcsáltam is, viszont nem, nem szokás
2020. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
46%
Mi egyszer-kétszer levittük a belső kertbe csórit, aztán lapított szegény a fűben
2020. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Mi rendszeresen szoktuk sétáltatni a cicánk. Eleinte nagyon félt, sok türelem kellett ahhoz, hogy elérjük a jelenlegi állapotot. Az ablakban szokott ülni és sír, ha ki szeretne menni vagy odamegy a hámhoz és nyávog mellette.
2020. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
A lakótelepünkön van egy néni aki ki szokta vinni a cicáját pórázon, bár az ő sétájuk általában úgy néz ki, hogy ő leül egy padra, és (ameddig a póráz ér) hagyja hogy a macska felmásszon a fára, játsszon stb.
2020. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Maya Bunnyheart ***** válasza:
82%
Ha belvárosban a laksz vagy olyan helyen ahol a macskának veszélyes lenne egyedül mászkálni, akkor lehet és ha élvezi akkor érdemes is sétáltatni mert legalább nem a 4 fal között éli le az életét. Ami fontos hogy csak hámmal és pórázzal sétáltasd nyakörvvel ne mert könnyen kibújik belőle vagy fulladhat is tőle, és a másik hogy csak akkor kezdd el a sétáltatást ha az rendszeres lesz mert a macska követelni fogja.. tapasztalatból írom. És legyen meg minden oltása, és bolha/kullancs elleni védelem is legyen.
2020. jún. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Maya Bunnyheart ***** válasza:
28%
+ a kutyát te viszed sétálni és jó esetben te irányítod, macskánál ez kb lehetetlen, ő sétáltat téged és csak akkor dönts helyette ha nagyon muszáj pl fel akar mászni a fán olyan helyre ahonnan nehéz leszedni, vagy ki akar menni az útra esetleg kutyát akár megközelíteni stb..
2020. jún. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
nem ők maguktól kiszöknek
2020. jún. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2020. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
nekem barátnőm sétáltatja a cicáját, ugyanúgy megy mellette, mint egy kutya. bár lehet csak mázlista :D én nem akarom kivinni, mert ha nem tanulja meg, hogy csak porazzal, simán elkezdhet szökni is, azt pedig nem szeretném
2020. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!