Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szilikátos macskaalmot tényleg...

Szilikátos macskaalmot tényleg csak fedetlen macskawc-be érdemes/lehet használni?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam a Shah(aldi) szilikátos macskaalmot, de már pár nap után szaga van (szilárd anyagot eltávolítottam,amint tudtam,átforgattam,de mégis büdös. Zárt macska wc van,lehet,hogy az a baj? nektek mi vált be?

2020. jún. 17. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia èn nem javaslom a szilikátos almot,büdös volt amit kipróbáltam.

Sok almot kipróbáltam, egyetlen egyet találtam ami nem büdös, finom illata van és nagyon jól csomosodik. Remélem nem baj ha itt javaslok egy terméket. A zooplus.hu oldalról -csomosodo macska almok közül -tigerino babapuder illatú(6v 12 kg kiszerelésben) szerintem a legjobb alom. Nincs szaga a Pistinek, azonnal osszecsomosodik.



Rengeteg almot vettem a cicámnak.

Pl Rossman,én,coop,spár ,Auchan. Ezek közül az auchanos csomosodotty de nagyon büdös volt,már akkor is mikor csak kiöntottem az álom dobozba.

Próbáltam a fresanap almokat. Egyik se volt jó, ès drágák is ott.


Tényleg próbáld ki a Tigerino almot, nem fogsz csalódni benne

2020. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2020. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a Shah almot használom, de a csomósodót.

Nem tudom, hogy miért istenítik egyesek a szilikátot. A csomósodóból kiveszed a piszkos részt és tiszta a többi, a szilikát pedig ott pang hetekig. Nem is beszélve, hogy természetes anyag a csomósodó alom és ha nem illatosított, akkor semmi baja nem lehet tőle!

2020. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Tigerino szilikátos alom valóban jó. 1.5 hét után is érződik az illata. Viszont gyorsan fogy, és szétesnek a pisi csomók benne, nehéz takarítani. Én nem fedett WC-ben használtam.
2020. jún. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, a Tigeeinobol nem csak szilikátos van. Amit linkeltem a második hozzászólásban, arról írtam. Nem esik szét, nagy kiszerelésben van
2020. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5


Az általad linkelt alommal kezdtem a próbát. 1 hét után gallyra ment napi takarítás mellett, alomszagtalanító spray használatával, és gyorsan fogyott. Annyira ettől nem voltam elszállva. Most a durva szemes változat van használva belőle, de ez még rosszabb. 2 nap után full büdös lett, illata nagyon nincs alapból sem. Alig várom, hogy elfogyjon. Eddig a szilikátos volt a legjobb ebből a márkából, legalábbis szag tekintetében 2 hétig bírta. De végigpróbálom a többi változatot is majd belőle. Valamelyik csak beválik, ha meg nem, megpróbálkozom a többi mârkával is.

2020. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Értem , lehet nálad párásabb a levegő. Nálunk nagyon száraz , a szobanovènyeim levele is szárad hiába locsolom őket.

De ha tévedek akkor bocsi

2020. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom hogy egyeseknek ez a legnagyobb bajuk az életben..

Bazd ki azt a dögöt a természetbe szarni ahová való, vagy szagold a szarját.

Gondolom milyen szagok lehetnek.

2020. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!