Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nehezebb 2 cicával mint 1-gyel?

Nehezebb 2 cicával mint 1-gyel?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 14:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
41 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha esetleg verik egymást akkor nehéz.
2020. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Testvérek lennének szóval szerintem csak játékból verekednének de mivel még nincsenek meg ezért ez majd kiderül
2020. jún. 17. 14:32
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem, abból a szempontból könnyebb is, hogy elszórakoztatják egymást, pláne ha tesók. Anyagilag nyilván több.
2020. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Mivel kellően lefárasztják egymást, nem lesz az, hogy éjjel a te fejeden fognak ugrálni, mint a legtöbb egyke macsek esetében, akikkel nem jut mindig idő az alapos kifárasztásra.
2020. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Ha együtt nőnek fel, akkor biztosan jól kijönnek majd egymással.

Anyagilag többe kerül. Orvos, ivartalanítás, oltás, stb. Minden dupla annyi.

És több szőr lesz.

2020. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Úgy nem vészes szerintem. Kaja, hely, oltás, orvos stb dupla.
2020. jún. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk a házban mindig 2 macska volt, nyilván tizenpárévenként cserélődnek, de mi mindig antiszociális macskákba nyúl(t)unk bele, nem kedvelik egymást de békén is hagyják a másikat. Néha szoktak kergetőzni de ez csak pár percig tart, amúgy alszanak egész nap :D Még annyi, hogy megvannak a helyiségekben a saját alvóalkalmatosságaik, és sose fekszenek a másik helyére, az ágyon is megosztoznak. De ez a mi maguknak való macskáinkkal van így, sok helyen összegömbölyödve alszanak meg ilyenek, amik kapcsán csak ámulok :D

Nyilván, ahogy írták már, anyagilag többe kerül két állat mint egy, de egyébiránt nincs számottevő különbség szerintem.

2020. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor elhozhatjuk mindkettőjüket mert csak ketten vannak tesók?
2020. jún. 17. 15:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Az nagyon jó ha testver cicáitok vannak. Mi is gondolkoztunk, mert ahonnan az 1. cicánknak volt tesója a macskamnetőnél, akitől elhoztuk, de végül mi csak őt hoztuk el. Ezt bizonyos szinten a mai napig bánom (bizonyos szinten meg nem, mert ha elhozzuk, nem lenne a mostani 2. cicánk) mert a testvér macskák általába nagyon szeretik egymást, biztos nagyon sokat aludnának meg játszananak együtt, ha őt is elhoztuk volna. Aztán végül így is lett 2. macskánk, mert úgy éreztük, hogy az 1. magányos. Szeretik egymást, meg szoktak egymással játszani, de ők összebújva nem szoktak például aludni, látszik, hogy nem együtt felnőtt testvérek.
2020. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, telóról vagyok, kicsit zavaros lett. Szóval ahonnan az elsőt elhoztuk, ott volt a tesója is, akit szintén elhozhattunk volna, de nem tettük
2020. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!