Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolha- és kullancsirtót (vagy...

Bolha- és kullancsirtót (vagy bolhanyakörvet) honnan lehet venni, ha online nem szeretnék (szállítási idő, plusz ~1000 forint költség...) és nincs a környéken állatpatika? Lidl, Penny, valami kisbolt, sima gyógyszertár esetleg?

Figyelt kérdés
Sürgős lenne, vasárnap kapja a cicám a 2. adag féreghajtóját és nem akarom, hogy újabb férgei legyenek az esetleges bolhák által :( (nem találtam benne, nem is vakarózik olyan sokat, de találtam furcsa rovarkákat körülötte néha, szóval nem bízom a véletlenre.)

2020. jún. 18. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb gyógyszertárban van, plusz nagyobb szupermarketek állat osztályán is.
2020. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De jó, köszönöm a gyors választ!:)
2020. jún. 18. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Állateledel boltban is kapni.
2020. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden állateledel boltban van. Egyébként netről olcsóbb még postaköltséggel is, ha csomagpontra kéred még olcsóbb, de te tudod. Állatorvosnál ne vedd ott a legdrágábbak. Egyébként nagyobb üzletekben ahol komplett részleg van állatoknak biztosan lesz. Penny, Lidl és társai ezeknél nem valószínű, vagy csak bizonyos időszakokban talán.

Nálunk a faluban van egy vasbolt ahol szokták árulni de utóbbi 2-3 évben csak ki van írva általában márciusban kiírja az eladó hogy lehet rendelni 2 féle márkát megadott áron és méretben ami kell és ezt április elejéig összeírják és nagyban berendelik mert így tudják olcsóbban odaadni, viszont nem akarják hogy a nyakukon maradjon mert sokan itt szinte mindenki netről rendel mindent, legtöbb ilyen üzlet emiatt zárt be.

2020. jún. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Találtam egy kisállatboltot szerencsére, szóval sikerült venni:)
2020. jún. 19. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!