Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hiányzunk a cicáinknak?

Hiányzunk a cicáinknak?

Figyelt kérdés
Jövőhónapba megyek ki dolgozni, van három macskám. Lesz aki felügyeljen rájuk, de egyértelműen nem vihetem ki magammal őket. Fogok neki hiányozni? Attól félek, szenvedni fognak... persze Ez hülyén hangzik de komolyan kérdezem. 19/N

2020. jún. 18. 21:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi azt kihagytam h kulfoldre megyek 2 havonta jarok haza
2020. jún. 18. 21:46
 2/5 Lena7 ***** válasza:
100%
Szerintem biztosan fogsz nekik hiányozni.
2020. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lena7 ***** válasza:
100%
Nem fognak szenvedni (az elején persze fura lesz nekik ,hogy nem vagy ott stb),de egy idő után megfogják szokni ,hogy nem vgay ott velük. Aztán majd amikor haza mész meglátogatni őket ,akkor majd biztosan fognak örülni neked és bújni fognak stb. (Viszont az ,hogy 2 havonta fogsz hazajárni az nagyon sok. Lehet hogy megfog romlani a cicusokkal a kapcsolatod ,mert nem leszel ott velük stb ,de nem biztos)
2020. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Világ életemben volt macskánk, tehát van tapasztalatom cica ügyben :) . A mostani (9 éves) macskám le se tojt miután nem látott 3 hónapig. Komolyan. Pedig nagyon jól bánunk vele, mindent megkap, foglalkozunk vele. Szerintem a macskák alapból olyanok hogy könnyen megszoknak akár egyúj gazdát is aki jól bánik velük. Valószínű örülnek neked ha látnak, de nem lesznek depisek ha elmész.
2020. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Voltam hasonló helyzetben, 5 hónapig voltam távol, bár nem külföldön de így is csak havonta egyszer tudtam hazamenni két napra. Nekem nehezebb volt szerintem, főleg az első látogatásig .

Két cicám nagyon oda volt, annyira látszott rajtuk, hogy hiányoztam nagyon, csak úgy csillogott a szemük. ☺️ Persze nagyon kevés időre jártam abban az időben haza, így nem igazán tudták kiélvezni az otthon létemet, lehet hogy ezért is voltak annyira hálásak. És a juti falatkákat nem is rögtön kapták meg így őszinte volt a kedvességük 😄

2020. jún. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!