Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pápán tudtok ajánlani állatpat...

Pápán tudtok ajánlani állatpatikát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem igazán vagyok járatos még Pápán állatpatika témában. Tud valaki ajánlani lehetőleg a belvárosban üzletet ? Köszi előre is!!



2020. jún. 19. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
A GOOGLE nem tud?
2020. jún. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kösz az építő jellegű választ de a GOOGLE nem szolgál tapasztalatokkal csak címekkel ebben a témában.

Mint írtam, nem vagyok járatos a városban.

2020. jún. 19. 00:34
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Milyen tapasztalat? Bemész, kérsz, kapol, fizetsz, kisétálsz. Nem mindegy milyen a hely vagy az eladó?
2020. jún. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Az elsőnek üzenném mi is mikor pápa mellé költöztünk rákerestünk hol van állat patika, be állítottuk szépen a címet majd pislogtunk nagyokat hogy ott aztán ilyen nincs. Nem kell mindig egyszerre ilyen bunkónak lenni!

Kérdező mi nem találtunk akkor partikát Pápán egyáltalán így be mentünk Győrbe ott sikerrel jártunk :)

2020. jún. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Győrbe...


[link]


MINEK???

2020. jún. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Én csak azt tudom hogy a Motax autókereskedést kerülném a helyedben.
2020. jún. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es válaszoló !

köszönöm szépen tanácsodat, akkor valószínűleg én is Győrben járok majd utána. Ott bizonyára több opció van.

Természetesen igénybe veszem Google barátunkat előtte ahogy javasolták korábban 🙂

2020. jún. 19. 01:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Kész...belinkelem a térképes találatot, de Győrbe megy...


Vagy! Ez a kérdés a győri állatpatika reklámja?

2020. jún. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tókerti allatorvosi rendelo mellett talalhato allatpatika. A doktorur egyebkent messze a legjobb a kornyeken. :)
2020. jún. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Seggfej egy bagázs remélem most jobb nektek tényleg :D szánalmas.

Ez másfél éve volt velünk minimum,egyszer próbáltuk meg, elég volt egyszer bolyongani a Google hülyesége miatt. Nem állatorvost kérdezett hanem patikát. Ezért mondtam Győrt mert ott tudom hogy több szuper is van biztosan. Pápát meg megszivtuk... De nekem aztán 8 ki hova megy mit csinál.

2020. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!