Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mukodott e a fereghajto?

Mukodott e a fereghajto?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mult heten felfedeztem egy elo mozgo fonalferget a cicam urulekeben.... nagyon megijedtem, mert azt olvastam, hogyha mar magatol kijon, akkor nagyon sok van benne. Allatorvos Broadline nyakra csepegtetos gyogyszert irt fel nekunk, mikor felhivtuk. Ezt kedden adtuk be mindket cicanknak, de azota sem lattunk semmit tavozni beloluk.


Ez most azt jelenti, hogy nem mukodott a gyogyszer? Vagy elkepzelheto, hogy egyetlen egy fereg arvalkodott a cicamban es az is inkabb a tavozas mellett dontott? Ok az elso cicaim, nem volt korabban ezzel tapasztalatom...Kutyaim voltak, de azok kintiek es rendszeresen fereghajtva(plusz ott tenyleg lattam a tavozo lakokat a hajtas utan, mikor meg kicsik voltak).... a cicakat ugy olvastam, 3 havonta kell, es epp esedekes lett volna az elso, a hetekben terveztuk, 3 honapja fogadtuk orokbe oket. Legyszi nyugtasson meg valaki tapasztaltabb, hogy ilyenkor mi tortenik....esetleg rosszul adtam e be nekik(mondjuk ezt a nyakra nyomosat eleg nehez elrontani), vagy nem volt eleg az adag? Be kellene adnom egy masik felet? A tablettasat?


2020. jún. 19. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a megfelelő méretű aplikátort használtad és rátetted a teljes adagot macsekra, akkor biztosan hatott.
2020. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!