Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel fésüljem a 3 hónapos...

Mivel fésüljem a 3 hónapos cicát ami ki is szedi a felesleges szőrét?

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy minden tiszta szőr legyen, tudom hogy teljesen nem lehet megúszni :D

2020. jún. 21. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
puha kefével
2020. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én beszereztem egy furminatort, azóta sokkal kevesebb a szőr a házban.
2020. jún. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudsz linkelni hogy neked milyen van? Annyi félét látok némelyik 10ezer felett van
2020. jún. 21. 10:40
 4/9 A kérdező kommentje:
Légyszi írjátok még!!:D
2020. jún. 21. 13:51
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez a fajta van.

2020. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A furminátort milyen szőrű macskánál használod? Én vettem (a kutyának), de a macskákból semmit nem szed ki.
2020. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kalap sz.ar a furminátor... Megvettük 6000ert viszem vissza...
2020. jún. 22. 11:46
 8/9 anonim ***** válasza:
A kutyánál nálam bevált, mert valóban remekül kiszedi az aljszőrt. A macskáknál nem, maximum jól esik nekik amikor vakargatom vele őket. Semmit nem szed ki, arra használhatatlan.
2020. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én furminátort használok, ha olyan fajtát veszel ami macskának, és az ő szőrének való akkor rengeteg aljszőrt kiszed. Viszont van egy technikája, nem mindegy hogyan tartod és húzod, próbálgatni kell. Egyáltalán nem sz@r, legalábbis nekem egy megváltás, tökéletesen működik, valószínű rossz félét vettél, pont azért ilyen nagy a választék, mert fontos az állat szőrének a hossza és típusa, az eladó (ideális esetben) tud segíteni ebben.
2020. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!