Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik olyan, hogy haragszik...

Létezik olyan, hogy haragszik a macska és nem viselkedik barátságosan?

Figyelt kérdés

Van egy cicánk, voltunk vele orvosnál, a szurinés a fültisztítás nem volt kellemes, lefogva kellett tartsam amíg a doki végzett.

Az oltás napján rosszul volt, egész nap csak feküdt/aludt. Másnap már jól volt, evett-ivott, játékos volt, de nem hagyja, hogy simizzem. Csóválja a farkát, mintha ideges lenne és "kecskeszökdellő"-en ugrik neki a kezemnek. Játékból máskor is fogta meg a kezem a mancsával és harapdál, de ez mintha más lenne, mint a játék. Nem okoz fájdalmat, nem morog, nem "fújtat", de olyan furi. Talán haragszik amiért lefogtam? Létezik ilyen? Hogy szoktassam le erről a támadó, barátságtalan viselkedésről?



2020. jún. 21. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen, a macskák sértődékenyek. De legfeljebb 3 napig haragusznak. Majd megbocsát. A mienk olyankor hátat fordít nekünk.
2020. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
76%
Akkor az én macskám mindif haragszik ram
2020. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
A poén, hogy anno az egyik macskánk megszokta hogy a kerti bádoghordó fedelén pihizik. A bibi ezzel csak az volt, hogy a hordót megtöltöttük vízzel, és nem raktuk vissza rá a fedelet. A macs felugrott a bádogtetőre, csak éppen nem volt bádogtető. :D Kikaptuk a vízből, megtöröltük, és kiröhögtük. Cicuska több napig nem "állt szóba" velünk...
2020. jún. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, de nem haragtartóak :) Legyél vele türelmes, adj neki finomakat, játssz vele, csak most ne a kezeddel, hanem valami olyannal hogy téged ne érjen el :D

Nálam is volt, hogy megsértődtek, nem győztem bocsánatot kérni / rossz napom volt és nem volt kedvem ahhoz, hogy az ölemben tekeregjenek/, viszont fordítva is így megy, ha ők csinálnak valamit akkor jönnek bújni, és addig nem hagynak amíg nem szent a béke.

Szóval nyugi, nincs baj, pár nap és minden a régi lesz :)

2020. jún. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám cicája régebben állatorvosi látogatás után 2-3 napig nem szólt hozzánk. Főlegha lázmérés is volt... Ránk se akart nézni, mindig hátat fordított. Most se szeret dokihoz menni, de már nem durcizik be. Tudja hogy utána jobban lesz.
2020. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj! Mikor kinevetjük a sikertelen vadászatát, már sokszor attól kicsit megsértődik :'D
2020. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A minap megfürdettem a felnőtt cicát, elég bolhás volt. Azon úgy megsértődött, hogy azóta csak enni jár haza :-D
2020. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A mi cicánk két hónapig haragudott rám, amiért úgy kiscicát vittem a házhoz😄 nem volt simi, kaptam fújást is rendesen, de most már visszakerült minden a régi kerékvágásba, a másik cicát meg már nem akarja legyilkolni 🙂
2020. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként próbálj vele kicsit kevesebbet játszani, többet simogatni meg szeretgetni, kényeztetni.

Nálunk az bejött

2020. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!