Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két cica kertben tartása...

Két cica kertben tartása megoldható villanypásztorral?

Figyelt kérdés
A kert kb 600 nm. Nem tudok új, biztonságos kerítést venni, viszont szeretném a cicáimat kiengedni.Létezik cicáknak alkalmas villanypásztor?

2020. jún. 21. 23:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.
2020. jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán.
2020. jún. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
75%
Normális vagy? Ha ki akarod engedni őket, de kerítésre nem telik, akkor kennelben lehetnek kint. Vagy marad a póráz. Villanypásztorral, vagy egyébb fájdalmas nevelő eszközökkel ne próbálkozh.. Ha szereted őket keresel más megoldást. Vagy ne engeded ki őket, csak pórázon vezesd naponta.
2020. jún. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
87%

Kerítést bármilyet csinálsz azon keresztül simán kiszökik. Tudom, nekem 2 méteres betonkerítésem van, macskának az nem akadály. A minap egy kutya ugrott be, na mondjuk az extrém eset. Csak néztem, hogy most mi van? Visszafelé spurizott mikor meglátott ahogy mit sem sejtve kijövök a házból és konkrétan átmászott a beton kerítésen (!), ilyet ha nem velem történik el sem hiszem. Mondjuk visszafelé nehezebben mászott át, alaposan lehorzsolta magát szerencsétlen, mert csupa véres a kerítés.

Ötletek, mivel távolíthatnám el? Víz nem viszi le. Bocsi az offért.

2020. jún. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
59%
Eszem megáll
2020. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
22%

A mi kutyánk nagyon csavargó természetű. A faluban viszont 30000Ft a bírság, ha egy kutya gazdi és póráz nélkül csavarog az utcán. Villanypásztorral próbálkoztam. Olyan fajta volt, ami másodpercenként adott egy ütést. Felszerelés után rögtön megszagolta, vonyított egyet, és olyan gyorsan elbújt a diófa mögött, hogy szemmel nem lehetett követni. De nem telt egy hétbe, és ismét az utcán találtuk. Valahogyan megérezte, mikor van benne áram, és a másodperc abban a kis részében bújt át rajta, amikor nem rázott. Azt is megtanulta, hogy én kapcsolom be, amikor látta, hogy megfogom a dugóját és megyek a konnektorhoz, rögtön távol ment tőle, de amíg nem volt bedugva, nyugodtan üldögélt mellette.

Lehet, hogy a macskád is érzékeli, és megtanulja hogy bújjon át rajta.

2020. jún. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
17%
220-as drotkerites sem fog működni. At előttem hozzaszplok javaslatai jók, kövesd azokét
2020. jún. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
26%

Azért ez egész nevetséges hogy van aki komolyan gondolja hogy a macska nem megy el ha kerítés van 😅 meg póráz???

Szerintetek nem élnek kint macskàk??

2020. jún. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!