Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica seggében hajszál lógott ki?

Cica seggében hajszál lógott ki?

Figyelt kérdés

A macskám seggéből kilógott egy hajszál egy kis ürülék is volt rajta. Nem tudtam kihúzni mind,mert beleszaladt. Remélem nem ártottam neki,hogy ki akartam húzni? Vagy ami beleszaladt az ki jön neki?

Hosszú hajam van és napközben össze van kötve,de attól még akad a lakásban pár szál.

Ha legközelebb ilyen van mit csináljak?


2020. jún. 23. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"Jobb kint, mint bent.." Amúgy semmit nem kell, kijön az majd idővel.
2020. jún. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne húzd ki! Képes megvágni a cicát. Az pedig csúnya fertőzéshez is vezethet, ha ott hátul kap vágást, nem is beszélve hogy érzékeny terület.


Ha nagyon hosszú, vágd le a végét ollóval. Majd ha nagydolgot végez, kijön.

2020. jún. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén legközelebb, majd kikakilja.
2020. jún. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Beöntést neki!
2020. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
#4 Beteg perverz állat
2020. jún. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha nálunk is előfordul. Ne húzd ki, megsértheti a cicát! Én le szoktam neki vágni ollóval, másnap rendszerint kijön a maradék. :)
2020. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mosakszik akkor is előfordul (szerintem), hogy lenyel néhány szőrszálat. Nagy baja a hajtól sem lehet valószínüleg. Amit fent írtak, hogy le kell vágni a végét, az szerintem is jó ötlet.
2020. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
Kijön és ha kaka is marad a végén szépen összekeni a lakást vele. Nálunk is így volt, nem voltunk otthon éppen aztán arra értünk haza hogy olyan a konyhába szék lába meg a padló. Egy hétig röhögötünk azon hogy szerencsétlen macskát üldözte a sz@r 😂
2020. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!