Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más is szokta a macskáját...

Más is szokta a macskáját görcsoldásra használni?

Figyelt kérdés

Menstruációs görcsre gondolok.

Mikor annyira fáj,hogy megváltás mikor ráfekszik a hasamra a 6kilós bestiám. Lèpeget rajta, az nem túl kellemes,de amint elhelyezkedni ès szètterül, ",szètfolyik"rajtam.bAmint Elkezd dorombolni a hasamon ,megkönnyebülök.

(Nálam nem mindig hat a fájdalomcsillapító, gyakran hányingerem is lesz tőle)


Ti szoktátok terápiás célra használni a cicátokat?



2020. jún. 23. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van egy extra bundás macsekom aki tökéletes erre a célra ☺️😊
2020. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahol pedig olvastam már, hogy a macskadorombolásnak vannak ilyesmi hatásai.
2020. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha nagyon rossz a kedvem, rám jön a sírás, magától oda szokott jönni hozzám valamelyik macskánk és dorombolva dörgölőzik nekem, mintha meg akarna gyógyítani. Régebben olvastam is erről hogy a beteg társaikhoz oda szoktak bújni dorombolni a macskák, illetve saját maguk gyógyítása végett is szoktak dorombolni.
2020. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Keressetek rá a dorombolás hatásaira, érdemes!

akinek nincs macskája, az próbálja ki a pálinkát. 1 korty kiválóan elmulasztja a fájdalmat!

2020. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az én cicáim nagyon kis szeretetgombócok, de érzik is mikor fáj valamim. Mindig jönnek vigasztalni. Olyat is szoktak, hogy dagasztanak a hátamon, lépegetnek. Tök jó kis hátmasszázst tudnak csinálni. :D Ha nem tudok aludni akkor is jönnek bújni, dorombolni. Ha rosszat álmodom is vigasztalnak, volt már, hogy fel is ébresztettek olyankor. Mindig velem vannak. A cicák a legjobbak. 💕
2020. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mert kb szét tepne.

El se fér a hasamon, és ahogy csúszik le, nem 20, hanem 120 karommal tepne szét a hasamat.

2020. jún. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hámasszázs nagy álmom,mèg nem sikerült rávenni


Ahogy idősödik a cica,egyre ragaszkodóbb.

Lehet mèg nem fogadott a bizalmába.

2020. jún. 23. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!