Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen gyakran kell teljes...

Milyen gyakran kell teljes almot cserélni? Ti melyiket használjátok? Milyen tisztító szerrel takarítjátok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 26. 22:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
Szilikátos alom, 2 hetente cserélem teljesen. Zooplusról rendelem, vagy aldisat veszek. A tálca takarításakor domestost/flóraszeptet használok.
2020. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem bántja a cicát ezek az erős tisztó szerek? Gondolom rendesen ki kell obliteni :D csak aggódom:) mi auchanban vettünk már nem tudom milyen márka volt de egy hosszú szőrű szürke cica volt rajta ami ült és csomosodo alom volt 800ft volt 5kg .... 5.napja van benne az alom de már büdi...holnap ki öntöm az fix venni akarok valami normálisat amit esetleg sparban vagy coopban lehet kapni az lenne a legideálisabb amíg nem lesz kövi alom csere elmegyünk egy nagyobb áruházba vagy rendelünk csak irjatok pontos márkát :D nekem fontos hogy ne legyen macska szar szag a lakásban.
2020. jún. 26. 23:00
 3/21 A kérdező kommentje:
Mentsegemre szóljon, azért ott vettük mert vasárnap este volt és csak az Auchan volt nyitva és más alom egyszerűen nem volt...(Miskolc, nem Pest)..
2020. jún. 26. 23:03
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Ha van Aldi a közeletekben, akkor én ezt ajánlanám. Szilikagéles kategóriában ez a legolcsóbb és szagtalan. A pisis részt csak naponta át kell keverni, úgy könnyebben kiszárad, a kakit minden alkalomkor kiszedni. Kb. 2 hetente cserélem az egészet.

[link]

2020. jún. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, ha jól kiöblíted a szereket semmi baja nem lesz a ciának, valamivel muszáj fertőtleníteni. 😺 A második válaszoló által linkelt aldis almot szoktam én is venni, vagy ezt a zooplusról;

[link]

2020. jún. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Aldisból a csomósodó is jó, mi azt használjuk évek óta (szerintem a szilikátos gusztustalan, bár sokan esküsznek rá. Ki kell próbálni, neked meg a macskának melyik jön be).

De öt nap után semmilyen alomnak nem szabadna még büdösnek lenni, milyen sűrűn szeded ki a produktumot? Mennyi almot töltöttél a tálcába, volt elég, hogy rendesen elássa?

2020. jún. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Én akkor szoktam cserélni, amikor már nem akar belemenni.. legalábbis az enyém azt csinálja hogy belemegy, kotorgatja de nem csinál bele és kijön. (Fedett wc)
2020. jún. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#6 én bele öntöttem mind az 5kg.t úgy hogy teljesen fel van töltve :D a vég terméket gyakran napi 3-4 de ha pont arra ügyködöm és látom hogy bele csinált egyből kiszedem... Én nem dolgozom csak párom szóval van időm szedegetni utána a szart 😂


Aldi sajnos messzebb van, ha páromnak lesz szabad napja akkor veszünk tuti ha ennyire nyero 🤩

2020. jún. 27. 07:25
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk nem tudom, miért kell azért lepontozni, mert nekünk a csomósodó alom jött be, de egészségetekre.


8, akkor nem értem, tényleg rossz almot fogtatok ki. :/ Esetleg, ha az alomszag alapból zavar, érdemes lehet illatosított verziókkal próbálkozni, akár úgy, hogy kevered a sima illatmentessel. Mi a Biosand fehér szupercsomósodóját használtuk egy ideig, az is szuper volt, csak mivel kisebb szemű, mint az aldis, baromira porzott az egyik macskánk hülye féligkint kaparási szokásai miatt, és eluntam takarítani. :D

2020. jún. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Rengeteg félét próbáltam már. Biolux, sparos, tescos, ezekbe a Biolux ami a legjobb volt. 1 hétig tartott egy macskának. Most a zooplus.hu - ról próbálgatom a Tigerino márkát. A bentonitos nem vált be belőle igazán, hiába illatosított, 4 nap múlva k.urva büdös lesz ivartalított macska mellett is. Éppen a durva szemcsés vàltozata van, én hülye 28 l-t rendeltem belőle. Alig várom, hogy elfogyjon. Pénzkidobás az egész. Ami aránylag bejött ebből a márkából, az a szilikátos vàltozat. Na az valóban kitart 2 hétig anélkül, hogy nagyon büdössé válna. Sajnos csak 5 l egy zacskó, nem túl gazdaságos. A pisi csomók szétesnek olykor, de még mindig ez a legjobb, így valószínűleg ennél maradok.
2020. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!