Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám csak csirke és pulykah...

A cicám csak csirke és pulykahúst meg halat eszik, mindent nyersen és semmi mást nem eszik meg, se száraztáp, se konzerv, semmi. Ha kap mellé folyamatosan macska multivitamin pasztát, akkor nem baj, ha csak ezen él?

Figyelt kérdés
2020. jún. 29. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
Nem, de azért próbáld megfőzni a húst mielőtt odaadod neki
2020. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Abszolút nem, ha meg tudod venni neki mindig, illetve tényleg nemárt kicsit megfőzni, akár félkészre is. Plusz a nyersnél figyelj oda a féreghajtásra is.
2020. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

A miénknek is a csirkemell a kedvence, így általában azt eszik. Szintén kap vitamint.

Száraztápot rágcsál néha, a "szószos" macskakajákhoz nem nagyon nyúl.

Semmi baja évek óta, féreghajtásra azért 1-2 havonta elvisszük.

2020. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Havonta adok neki féregtelenítőt.

Felnőtt már, mindig is finnyás volt, de az idő múlásával csak rosszabb lett, de most megállt, már fél éve nem eszik meg semmi mást. Szerintem beállt neki, de nem tudom hogyan rontottam el így.

Főzve nem eszi, még forrázva sem, így fagyasztom neki, 2 hétig mindent. Etetés előtt 1 órával kiveszem, ha le is teszem neki, 1 óra letelte előtt nem nyúl hozzá. 3x eszik 80grammot.

2020. jún. 29. 15:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nektek kijárós a macska,hogy ilyen gyakran adtok fereghajtot?
2020. júl. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legegészségesebb ez a táplálkozás
2020. júl. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!