Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nincs egérízű macskaeledel?

Miért nincs egérízű macskaeledel?

Figyelt kérdés
Marhaízű meg van, bár nem hinném, hogy egy házi macska méretű vadmacska levadászna egy tehenet.

2020. jún. 29. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Jó nagy marha vagy te is, mégis levadász a cicád.
2020. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Rovarfehérjéből előállított például több is van...

Egyrészt allergiás macskának és kutyáknak, másrészt környezetvédelmi előnyei is vannak.


Így nem vennék rá mérget, hogy egérből tényleg nincs, bár nem hallottam még róla.

2020. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Szimpla logika. Gondolj bele. A marha nagytestű állat, mennyi táp gyártható belőle. Míg az egérből egy marhacombnyi hús mennyiség mittudomén legalább 200 egérből adódna össze. Senki sem fogja az egereket egyesével boncolgatni. Jobb lenne ha egészben bedarálnák az egereket, szőröstől, csontostól, férgestől? Naugye.
2020. jún. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Se igény nincs rá, se az előállítása nem lenne gazdaságos (alig van bármi hús egy egéren).
2020. jún. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
A macska sem fogja hámozgatni az egeret, miért ne lenne jó bedarálva?
2020. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

Ízről kérdezet, nem hogy miből készült. Mert akkor mondkuk, marhafehérje ízű lehetne.


Az embereknek adják el az eledelt, és nekik és nem a macsķáknak ízesitik elsősorban.

2020. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
A mi cicánk nem is eszi meg az egeret. Nem ízlik neki. Sorban lerakja őket egy nagy játék után a küszöbre. Reggel meg lehet számolni, mennyit dolgozott.
2020. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem mondtam, hogy szereti az egérízét a macska.

De az, hogy jólakott, és betartalékolja mint minden macskaféle a felesleget. Hát nem azt jelenti, hogy utálja is.

2020. jún. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Azért nincs, mert a macskakonzerveket is a gazdik veszik meg, és az ember undorodik az egértől/egérszagtól. Nem vennék meg a macskájuknak se. Az ember szereti a marhahúst, és így szívesebben veszi a macskának is, pedig a macska nem eszik marhahúst. Szóval a marketingesek az emberekre fejlesztik a terméket, nem a cicákra:) Különben lehet venni fagyasztott egeret csomagban hüllőknek, úgyhogy aki akar, vehet a macskájának, nem tudom, mennyien élnek a lehetőséggel:) Elképzelem a cicáimat,ahogy egy frissen felolvadt egértetemet pofozgatnak a konyhakövön...
2020. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Haha! Jó kérdés! Nekem a boltos nő egyszer büszkén mutogatta, hogy van strucc húsos konzerv is. Szegényt leoltottam, vagyis inkább megkérdeztem, hogy miféle hülye gyártó képzelte el a szitut, hogy egy házi macska levadász egy struccot XD Köpni nyelni nem tudott. De valóban, ezzel erővel marha se szerepelhet az étlapon. A csirke, hal, pocok, stb inkább játszik.
2020. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!