Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi tévő legyek a kismacskákkal?

Mi tévő legyek a kismacskákkal?

Figyelt kérdés
Van három felnőtt macskám, de tegnap felfedeztem, hogy egy idegen macskának 4 kölyke van az elhagyatott fáskamránkban. Már 1 hónapos körül vannak. Elevenek, még szopnak. Én ennyi macskát nem fogok tudni etetni...
2020. jún. 30. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lefotózod, kirakod Facebookra, hogy ingyen elvihetők és úgy is lesz gazdája. Vagy megkeresed a legközelebbi menhelyet, cicamentő szervezetet stb.
2020. jún. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elajándékozni őket ha már nem szopnak.
2020. jún. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Iszonyú vadak. Szerintem én vagyok az első élőlény, akit az anyjukon kívül láttak.
2020. jún. 30. 07:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget menhelyesektől/állatvédőktől
2020. jún. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöktől,családtagoktól,állatvédőktől is tudsz segítséget kérni. Próbáld őket szocializálni, amíg nálad vannak kézből etesd őket/melletted egyenek. Simogasd meg őket miután elfogadták a kaját. Játssz velük napi 30 percet.

Tedd fel őket Facebook-ra,Kiscica.hu-ra,Jófogásra...

Sok sikert

2020. jún. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5. Vagyok. Csak NE engedd el őket. Mert még rengeteg kiscica lesz "belőlük". Ha esetleg a Te cicáid nincsenek ivartalanítva akkor őket minél előbb ivartalanítsd!
2020. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Feltétlen próbáld őket kézhez szoktatni ha nincs ott az anyjuk! Hozzánk is idefialt egy kóbor macska, a menhelyen az első dolog az volt, hogy mondták, szoktatni kell kézhez mert csak úgy van esélyük gazdát találni! Szerencsére be tudtuk vinni menhelyre őket az anyukával együtt.
2020. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!