Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyen macskakaját megéri...

Ilyen macskakaját megéri venni? Van négy macska így talán jobban megéri nagyobb kiszerelést venni és 40% hústartalom is több mint ami a whiskasban van.

Figyelt kérdés
[link]
2020. júl. 1. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez az egyik legnormalisabb táp. Azt is tartalmazza ami rá van írva, nincsen benne más hulladék. Valóban sokkal kevesebbet kell adni belőle, mert van benne minden, amire nekik is szükségük van és jól is laknak tőle.

De érdemes előtte kisebb kiszerelésben kipróbálni. A Cicák amilyen válogatósak, őket is meg kell kérdezni. Nekem az öt néha majdnem öt félét kap. 😊

2020. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Miss Endzsi ***** válasza:
Mindenképp megéri, olcsóbb, mint a Whiskas félék, mert kevesebbet esznek belőle a cicák, mint a szemét kajákból.
2020. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Miss Endzsi ***** válasza:

Én most ezt fogom megrendelni a kinti cicáknak, a szomszédét etetem.

[link]

2020. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!