Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fizetnétek annak a dokinak,...

Fizetnétek annak a dokinak, akiben 100% megbíztok, vagy elvinnétek ingyen egy másik, ismeretlen állatorvoshoz megműteni a cicátokat?

Figyelt kérdés

Lenne lehetőség ingyen ivartalaníttatni a cicámat, de ahhoz az állatorvoshoz kéne vinni, akinél eddig 2x voltunk, nem az én állataimmal, egy ismerősömé, de véleményem szerint hanyag az a doki. Nem bízok benne teljesen, hogy nem történne semmi, annak ellenére, hogy eddig 2-ből 2x nem lett baj. Lehet, hogy csak túlparázom és pénz szűkében is vagyunk, jól jönne, de gondolkodom, hogy talán nem kéne kockáztatni, ha van egy doki, akiben tutira megbízom, mindent ő csinál az állataimmal.

Szerintetek?



2020. júl. 4. 15:09
A kérdező szavazást indított:
ingyenes doki
saját doki
44 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Mégis miért dolgozna ingyen valaki?!

Még szép, hogy fizetnék egy ilyen szolgáltatásért...

2020. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
4%
Még ingyen sem ivartalanítatnám az állataimat..
2020. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem úgy ingyen, csak nekünk ingyen.

Talált cica, egy menhely a környékünkön vállalja az ilyen cicák ivartalanítási költségeit.

A másik két alkalom is ivartalanítás volt, egy fiú, egy lány cica, nem volt semmi baj, de én félek. Az én dokimat sok éve ismerem, eddig bármi volt, mindent megoldott, okos ötletet adott őt nem érintő kérdésben is.

Amúgy mondom, lehet alaptalan a félelmem, az én dokim alaposnak tűnt, ez a másik meg hanyagnak az én szememben, de lehet, hogy csak laza, az enyém meg túlagyal mindent, nem tudom, csak ezt szoktam meg.

2020. júl. 4. 15:21
 4/18 anonim válasza:
0%
Gyakorlat teszi a mestert...
2020. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
Ha ingyen ivartalanítja az állatokat, akkor ő miből profitál? Vagy élvezi mindezt? Kicsit furcsa számomra.
2020. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mondom, nekünk van ingyen, de őt a menhely kifizeti.
2020. júl. 4. 15:27
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Ahhoz a dokihoz vinném, akiben bízom. Inkább gyűjts rá. Az ivartalanításnál is lehet komplikáció...
2020. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
Saját orvos. Annyira azért nem drága az ivartalanítás, nem is értem, hogy adhattak örökbe olyan embernek macskát, akinek még ez is gondot okoz. Mit fogsz csinálni, ha komolyabb betegsége lesz? Felelőtlen vagy te is és az állatmenhely is. :(
2020. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy talált cica ...
2020. júl. 4. 15:42
 10/18 A kérdező kommentje:
És ki tudom fizetni, csak jól jönne, mert szűkösen vagyok .. Ha nem tudnám, eleve nem lenne kérdés, hogy kihez vigyem ..
2020. júl. 4. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!