Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hatásos termék bolha ellen?

Hatásos termék bolha ellen?

Figyelt kérdés

2020. júl. 5. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hatásosak a cseppek amennyiben nem valami gagyit veszel.

Ha kinti ha benti A környezetet is kezelni kell mert a bolha nem a macskában fejlődik ki.

Lehet kapni olyan szereket amiket szét kell fújni a macska fekhelyén stb...

de sokmindent meg tudhatsz a zállatorvostól itt egy link ebben a bolhákról van szó nézd meg a 2.resz is de szerintem sok hasznos videója van még

[link]

2020. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Foresto bolhanyakörv. Nekem benti a macskám, voltunk egy párszor kint sétálni, valószínűleg akkor szedte össze. Amint rajta volt a nyakörv, rövid időn belül eltűntek. A fekhelyre már nem tudom mit vettem - külföld amúgy. A leglényegesebb, hogy a macska legyen kezelve, mert benne terjed tovább, de persze az összes nm-ét a lakásnak, az élőhelyének ki kell takarítani.
2020. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Foresto nyakörvet tudom én is ajánlani.Nekem KÁJ kutyám van, aki bolhaallergiás és az első nálam töltött évében kopaszodni kezdett egy másik nyakörv mellett, majd az állatorvos javasolta a Foresto nyakörvet, azóta teljesen rendbe van bolha és kullancs ügyben.
2020. júl. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!