Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nagy a hasa a macskámnak...

Miért nagy a hasa a macskámnak mikor már 2 napja lefialt?

Figyelt kérdés

Már 2 napja lefialt a macskám de még mindig nagy a hasa és gömbölyű nem akkora amekkor volt de még egy kicsit nagy nem látom , hogy lennének fájdalmai és mindig dorombol! Szerintetek még lehetnek benne kismacskák vagy csak nem lesz teljesen kicsi a hasa fialás után?

Válazsotokat előre is köszönöm!


2010. aug. 2. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
tapogasd végig, és ha érzel kiscicát dokihoz vele, és egyben az ivartalanítást is lerendezni vele
2010. aug. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de különös mert az én volt cicámnak kicsi volt a hasa fialás után
2010. aug. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

És kb. mennyibe fog kerülni és túl fogja élni?

És mit kell éreznem a hasába ha kiscicák vannak benne?

2010. aug. 2. 12:38
 4/14 anonim ***** válasza:
Az én cicám 2 hete fialt, és ő rögtön "visszanyerte az alakját". Előfordul, hogy 2 cica között napok is eltelhetnek, de ilyenkor rögtön orvoshoz kell vinni!! Az is lehet, hogy a kiscica nem tudott kijönni, mert meghalt. Tapogasd ki, és érezni fogod hogy van-e még.
2010. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És láttan mikor kijött a méhlepénye akkor még lehetnek benne kismacskák?
2010. aug. 2. 12:40
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotok!
2010. aug. 2. 12:41
 7/14 A kérdező kommentje:
És ha még van benne kismacska akkor vannak fájdalmai?
2010. aug. 2. 12:43
 8/14 A kérdező kommentje:
???
2010. aug. 2. 12:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Vidd el az állatorvoshoz, inkább ne te tapogasd, a hozzászólásaidból látszik, hogy nem igazán értesz hozzá, nehogy több kárt csinálj mint hasznot. Az állatorvos ultrahanggal ellenőrzi, hogy van-e benne kölyök. Ha van, akkor azonnal meg kell műteni és ezzel egy időben ajánlatos ivartalanítani is. Ha benne maradt egy kiscica, az már minden bizonnyal elpusztult és vérmérgezést kap az anya, ha nem szedik ki belőle a kicsit, abba pedig belepusztulhat.
2010. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12:39-es vagyok. Méhlepény minden egyes kiscica után van!! Úgyhogy az nem jelenti azt, hogy nem lehetnek utána még. De ha van is még benne cica, minden bizonnyal már nem él:S Ha óvatosan tapogatod, nem lehet bajuk az élő cicáknak sem. Ha végigsimítod a kezeddel a pocakját érezni fogod hogy az csak bőr, vagy valami púp. Ha púpszerű, akkor azonnal orvos!
2010. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!