Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb macskatáp...

Melyik a legjobb macskatáp egy kis macskának?

Figyelt kérdés
Whiskas, frieskies vagy purina one? Vagy ti még milyeneket tudtok ami még jó?(Bocsi a helyesírási hibákért. Nem tudom melyik eledelt hogy írják helyesen.) És milyen online shopot vagy boltot tudtok ajánlani ahol még lehet jó kajákat venni. Kb 8-10 hetes kiscica.

2020. júl. 6. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
A whiskas, frieskies az szemét. Közel sincs a jó táphoz.
2020. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor milyen jó tápot tudnál ajánlani még megfizethető áron?
2020. júl. 6. 19:39
 3/6 A kérdező kommentje:
A zooplusban kapható Purizon száraztáp és a Cosma Nature nedves eledel (konzerv) megfelelő a kiscicának? Persze ezeket mind kölyöknek való kiszerelésben veszem.
2020. júl. 6. 23:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyat keress, aminek viszonylag magas a hústartalma. A Whiskas és társai nem ilyenek és tele vannak mindenféle mesterséges anyaggal. Én a Fressnapf sajátmárkás Premiere tápját adom az enyémeknek, de biztosan találsz hasonlót a Zoopluson is.
2020. júl. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most találtam a Zooplusban kettő fajta tápot. A feringa és a smilla márkát. Mindegyikbol van kölyök kiszerelés. És konzervet és száraztápot id tudnék venni mindegyikből. Szerintetek melyik a jobb?
2020. júl. 7. 21:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Josera, Happy Cat, Purina One, Select Gold

A Josera is rendben van


Nem a legolcsóbb, de szerintem nagyon jó: Real Nature, Hill’s

Ezeket is fontoljátok meg, 2000Ft/kg, de tényleg nagyon jók.


+ Amit én használok: Dr.Elsey’s clean protein

Szerintem ez a legjobb macskatáp, de sajnos nem kapható Magyarországon. Ha a postaköltséget ki tudjátok kerülni, érdemes venni belőle. Drágának tűnik, de nagyon magas a tápanyag értéke, így sokáig elég az a 3 kg. Egy kifejlett macskának úgy két hónapig.

2020. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!