Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a velemenyetek allatpanziorol?

Mi a velemenyetek allatpanziorol?

Figyelt kérdés
Egy hetre elutazunk. Sajnos ckcusunkat nem tudjuk vinni. Allatpanzio vagy maradjon otthon? Ismerosre bizni, hogy etesse, nezzen ra. Mindketto mellett szol pro-kontra erv. Otthon lehet hulyere unatkozna magat, esetleg tombolna maganyaban. Panzio, ott uj kornyezet, kis hely lehet stresszes lenne. Hallottam mat ilyet. Szerintetek mi lenne a jobb neki?

#Allatpanzio?
2020. júl. 7. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

ckcusunkat - ember legyen a talpán aki ebből eldönti hogy kutyáról vagy macskáról van szó...


Kutyát én beadnék egy jó panzióba, amit valaki olyan már kipróbált, akiben bízol. Nekem is van egy közeli privát panzió/napközi, amit ilyen esetekkor használok. A kutyák sokkal jobban alkalmazkodnak az új dolgokhoz, ha jól vannak szocializálva akkor még jól is fogják magukat érezni, rohanhatnak a többi kutyával.


A macskát otthon hagynám, szerintem jobb neki a saját kis környezetében, és megkérnék valakit, hogy nézzen rá, etesse.

2020. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Hagyjátok otthon. A macska jól elvan egyedül is, képes szinte egész nap lustálkodni. Nem fog rombolni. Nem tudom mennyire aktív, de hagyjatok elől játékokat, amivel lefoglalhatja magát. Lehetőség szerint az ismerős nézzen rá többször, vagy kicsit mozgassa, fárassza le. Nem lesz gond vele.
2020. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

A macskát ne vidd panzióba, mert helyhez kötődnek. Nem szeretik, ha kibillentik őket a komfortzónájukból.

Amikor mi nyaralunk, unokatestvérem, vagy más, megbízható ismerősöseink etetik őket.

2020. júl. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

"ckcusunkat - ember legyen a talpán aki ebből eldönti hogy kutyáról vagy macskáról van szó..."

Egy betűt gépelt el, ha nem jössz rá, hogy mi, akkor fogyatékos vagy.

2020. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Elso: cicusunkat. Szerintem ha egy betut elut az ember meg kiolvashato a szo. Egy het azert sok ido. Legszivesebben otthon maradnek vele. Ebbe meg a csalad nem egyezne bele.
2020. júl. 7. 23:48
 6/16 anonim ***** válasza:
12%

Te nem egy betűt ütöttél el,konkréran nem írsz ékezeteket,a fogalmazásod enyhén szólva "érdekes"


"Allatpanzio vagy maradjon otthon? Ismerosre bizni, hogy etesse, nezzen ra."

Ezek így nem értelmesek!

2020. júl. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%

Ja meg a legnyilvánvalóbb..


Véleményetek AZ állatpanzióKról?

2020. júl. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Most azt ne mondd, hogy tényleg nem értetted. Én mindig felszisszenek a helyesírási vagy mondatszerkesztési hibáknál, de ebben a néhány mondatban semmi olyan nem volt, ami értelmetlenné tette volna a szöveget
2020. júl. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
Én értettem,de az,hogy:"Szerintem ha egy betut elut az ember meg kiolvashato a szo."azért egykicsit túlzás!
2020. júl. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Egykicsit- ember legyen a talpán, aki tudja ennek a jelentését. Kihagytál egy szóközt, így érthetetlen a mondanivaló
2020. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!