Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik normális csomósodó...

Létezik normális csomósodó alom? Meghülyülök a bolti undormányoktól ...

Figyelt kérdés

Vagy szétesik, belekeveredik, amikor szedném ki, vagy ragad, úgy kell kivakarni a tálcából és tiszta trutyi az egész lapát, tálca, alom. Pedig várok vele, hogy összeálljon, 1 órát. Nem tudom már mit használjak, próbáltam tescosat, sparosat, lidl-set, aldisat, pennyset, mint nagyon rossz, büdös, poros, undorító. Ha mind ilyen, akkor pedig valami szilikátosat, ami normálisan működik, tudtok ajánlani? De elsősorban csomósodó kéne, de másikat is írhattok, csak töltse ki a szerepét, ha lehet nem horror áron.

Köszönöm.



2020. júl. 8. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 3 cicánk van, mi Multifitet használunk, a nagyobb szemcséjűt. Azt tapasztaltam,hogy a tálcába vastagon, kb 10 cm magasan kell lennie, így nem ázik át. Illetve cicától is függ: a lány cicánk pisije teljesen összeáll egy gombócba, de a kandúré mindig szétmállik, innen tudom, mikor melyikük pisilt.
2020. júl. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Melyik Tesco-s terméket próbáltad?

Nekem ez az alom tökre bevált! Nagyon sokat küzdöttem én is mert rengeteg kipróbáltam anno. Évekkel ezelőtt kínomban próbáltam ki, mert amúgy csak ezért járok már oda. :D

[link]


Ez a termék.

(Nekem leányzó a cicám)

2020. júl. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én szilikonosat szoktam, azzal nincs ilyen gond. Drágább valamivel, de hosszabb távon költséghatékonyabb.

Szerintem a vizelet szagát is jobban megköti.

2020. júl. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi évek óta ezt használjuk, mi meg vagyunk vele elégedve és olcsó is. 😊 Szerintem egy próbát megér.


[link]

2020. júl. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2020. júl. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg függ a cicától is, nekünk 3 cica van, próbáltunk már több almot is, de kettőnél hibátlanul működik kb minden csomósodó, a harmadiknál pedig egyik se.
2020. júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Aldis alom vált be. Csomósodik rendesen.
2020. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!