Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális hogy ezt csinálj a...

Normális hogy ezt csinálj a macseszotok?

Figyelt kérdés

1- hajnalban bámul, erre ébredek fel.. nem éhes, meg sem mukkan, csak érzem hogy néz valaki./ eléggé zavaró, mikor arra ébredsz h bámul bele a fejedbe kb 10 cm- ről a nagy zöld szemeivel/

2- ha este nem megyünk időben/ az ő idejében/ lefeküdni, akkor idegesen járja körbe a lakást, míg mindenki a helyén van. / volt rá példa hogy miatta muszáj voltam bemenni a hálóba, csak hogy megnyugodjon. De kb 5 percig van ott és kimegy. Éjszaka is ha kimegyünk inni v. mosdóba akkor is jön ellenőrizni h mindenki a helyén van-e.

Amúgy egy ivartalanított 10 éves fiúcskáról lenne szó.

A lányom nem tudta magával vinni, eredetileg ő volt a gazdija. Köszi



2020. júl. 8. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nagyon aranyos, ragaszkodó cica. Tök ritka. :)
2020. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem teljesen normális, ezek ilyen macskadolgok. :)
2020. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

No ez sajna pont nem rá jellemző, csak akkor lehet megsimizni ha ő akarja , ölbe sem lehet venni, kivéve ha karomvágásról van szó. Azt érdekes módon más cica ellentétével nagyon jól tűri. Igazi antiszoc . a lakásba ha esetleg jön valaki idegen, órák hosszára elbújik. Vannak fb csopik ahol gyakorlatilag együtt alszanak, tv-znek a gazdikkal, úgy irigylem őket.

De köszi h így látod. :) pontozni nem szívesen pontozok, se fel, le meg pláne /nem is értem ezt a pontozást/ de neked küldök az aranyos szóra egy zöldet.. /

2020. júl. 8. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen személyiség, egyik cica sem normális. Ezt imádom. :)
2020. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szereti a rendet. Ha mindenki a helyén van. Mindeggyik cica más és más. Az én cicám annyit enged hogy felemelem simogatom és kedvétől függően 30-60 mp-ig hagya magát utána elfut. De simi köze meg dorombol.
2020. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!