Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett vele? Mi...

Mi történhetett vele? Mi lehetett a baja?

Figyelt kérdés

Régebben volt egy cicám, 5 éves volt. Sokszor elcsavargott de 2 napon belül mindig hazajött. Nyáron 3 napra eltűnt, előtte is alig evett (de nem tulajdonítottam ennek nagyobb figyelmet, mert nyáron mindig kevesebbet evett). Aztán amikor hazajött a pofijának az egyik oldala fel volt dagadva és büdös volt a szája. Anyával megnéztük, az egyik foga le volt törve és mozgott. Éppen csak hogy hozzá értünk és kiesett. Azt hittük utána minden rendben lesz, de a szája kezdett kilyukadni. Lényegében a macska élve rohadt. Nagyon büdös volt és kb az egyik szemét se tudta már kinyitni. Apa nem engedte hogy elvigyük állatorvoshoz, amúgy is sajnálta a pénzt mindenre (mint most).

Ez az egész kb 8 nap alatt zajlott le. A cica végül egyik reggel nem jött haza. Azóta se tudom mi lett vele.

16/L



2020. júl. 8. 18:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Gratulálok a smucig faterodnak. Valószínüleg elment meghalni. Ilyenkor az állatok elmennek egy eldugott helyre és meghalnak. Sajnálom a cicát.
2020. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
60%
Baleset érte.
2020. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván elpusztult. Sajnálom.

Az én cicámnak is begyulladt a foga. Náthának hittük, mert előbb az egyik orrfele folyt, majd a szeme is könnyezett. A doki mondta, hogy a fog gyulladása tört át. Kihúzták, meggyógyult, 18 évet élt.


Az ember a szülei döntéseiért nem felel. Ne hibáztasd magad!

Annyit tehetsz, hogy felnőttként csak akkor tartasz állatot, ha számlán (lekötve), vagy borítékban mindig tartasz annyi pénzt, hogy ne az anyagiakon múljon egy állat élete, hó végén is el tudd vinni, ha kell.

2020. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves szavakat!

A "mi történhetett vele" kérdéssel a betegségre utaltam.


Most pedig pont arra gyűjtök hogy ha esetleg a mostani cicáimnak valami baja lenne akkor ne kelljen a szüleimre hagyatkoznom.

2020. júl. 8. 19:12
 5/26 anonim ***** válasza:
13%

Jó nyomorékok vagytok.

Biztosan anyukádnak sincsen pénze állatorvosra...

Remélem többet nem lesz semmilyen állatotok!

2020. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ez tályog volt. a dagadás, a kilyukadás és a bűz erre enged következtetni
2020. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Már bocsáss meg de közös kasszán vannak/voltak. (Ehhez amúgy sincs közöd)

Ha Apa azt mondja hogy nem, akkor Anya onnantól kezdve nem tud mit tenni.

Köszönöm hogy elítélsz amiatt, mert 12-13 évesen nem mehettem dolgozni.

2020. júl. 8. 19:36
 8/26 A kérdező kommentje:
"Kedves" ötöskének szólt.
2020. júl. 8. 19:39
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Mindig azé a felelősség,aki döntött!
2020. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
64%

Közös kassza? Ne röhögtess.

Ezt úgy hívják, hogy apa kasszája, amibe anya is beadja a fizuját. Ne ez egy tökéletes példája annak, hogy idióta ember mellett saját tartalékot is hagyni kell, mert még a végén a ti orvosi költségetekre is spúr lesz, ha lesz valami bajotok.

Már bocs, de az ilyen felfogású embert apának, család fenntartónak nem nevezném.

2020. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!