Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szilika géles macska alom...

Szilika géles macska alom vagy a csomosodó? Melyik a jobb? Mi a különbség? Legjobbat akarom a macskának. Ti honnan, és milyet rendeltek?

Figyelt kérdés

Bocs a sok kérdésért:D

Szeretném neki mindenből a lehető legjobbat nyújtani ha már befogadott :D:)



2020. júl. 8. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csomósodót használok. Higiénikusabbnak találom, hogy azt a részt minden nap kidobom belőle, ami elhasználódott, aztán meg kicserélem az egészet, mintha a pisis alomban kéne a cicának taposnia napokig. De a szilikátosat is sokan szeretik, biztos ők is leírják majd, hogy mit éreznek előnyösnek benne.

Almot nem szoktam rendelni, hanem elmegyek és megveszem. Cat's bestet szoktam venni leggyakrabban.

2020. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én Maya szilikátos almot használok.

Sokkal jobban szeretem, mint a csomósodót, mert szagtalanít. Persze én is kiszedem a "használt" részt az alomból minden nap, és még így is jobban megéri szerintem.

1 alom általában 2-3 hétig elég, 2000-2500 ft, személyesen veszem a Sparban.

Nekem a csomósodós 3-4 nap után nagyon szagos volt, hiába szedegettem ki a pisis részeket, a cicám se szerette ennyire. :)

2020. júl. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Csomosodósból illatosított, plTigerino babypúder illatú-->zooplus.hu


A sima illatmentesej alapból büdösek ezt aláírom.

2020. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!