Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Legjobb macskaalom? Csomós...

Legjobb macskaalom? Csomós vagy csomómentes? Illatos vagy hagyományos?

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 22:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Különböző fajtájut tesztelgetek, melyik lenne a legjobb, de hiába irják rá, hogy megköti a szagokat, mert azt egyszerűen lehetetlen. Amelyik csomósodik az praktikus, viszont az apró szemek miatt, ráragad a bundájára és szétszórja mindenhova
2020. júl. 9. 22:40
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban szerintem ami tetszik a cicának is és hajlandó használni, mert valamelyik az illatosat nem szereti. De attól is függ milyen hosszú a cicád bundája.

Nekem szerencsém van az enyémmel, neki az "olcsó" a legjobb, csak abba hajlandó belepiszkítani; mivel ki-be járós, ami poros is kicsit az jobban tetszik neki úgy tűnik, meg ami "természetes kőhatású". Jobb szereti kaparni, nekem meg jobb is lapáttal takarítani.

Az illatosat messze elkerülte, "sírt" is amikor nagyon kellett neki pisilni, és csak járkált fölötte, majd az ajtót célozta inkább.

2020. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Csomósodóból is van több verzió, durvább és homokszerűbb.

Nekünk a sima aldis jött be a legjobban, én szoktam bele alomszagtalanítót is keverni.

2020. júl. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a DM növényi alma jött be leginkább. Azonnal csomósodik, forgácsillata van, és felnőtt macskák esetében legfeljebb az alom közvetlen környezetében szóródik ki minimális belőle. Kismacskák viszont imádtak játszani benne, akkoriban még az ágyneműm is tele volt vele.
2020. júl. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. júl. 10. 16:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a Shah Aldis alom vált be.
2020. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Tescos Brunos macskaalom van eddig azt használják meg se kellet mutatni nekik az almot rögtön tudták hogy oda kell pedig nem szobatiszták és nem is voltak azok
2020. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi tugerino szilokátost használunk.Nagyon jól fedi a szagokat csak a kakit kell kiszedni.A pisit rl kell keverni hogy beszivja.5l elég 3 4 hétre.zooplusson lehet kapni.
2020. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!