Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicátoknak milyen immunerősítő...

Cicátoknak milyen immunerősítő vált be?

Figyelt kérdés

2 éves cicám többször megbetegszik évente sajnos és az orvos immunerősítő ajánlott. A vetri dmg-t, de annyi félét találtam a neten. Ha kell megveszem 10.000-ér a vetrit, de ha valakinek más bevált szívesen vennék ajánlásokat.

(Nem FELV-es, többször is volt a betegségei alatt tesztelve, egy “fajtatiszta” szaporított cica az egyik szülője- ez a gond valószínűleg)



2020. júl. 11. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A Vetri DMG-nél jobbat nem fogsz találni.
2020. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legjobb valóban a Vetri Dmg. Drága, de nagyon hatásos. Több cicámnak segített már.
2020. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen Vetri Dmg-t adnák neki. Főleg úgy, hogy az orvos is azt mondta.
2020. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Őszintén nekem mindig visszás amikor olyat reklámoz az orvos amelyik cégtől pénzt kap minden egyes eladott darab után. Ami nála nem kapható meg leszólja. De ha ti is arra szavaztok, akkor az lesz. A Béres csepp cicáknak való változatával szemeztem, kiváncsi lettem volna ajánlja-e valaki.
2020. júl. 11. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!