Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért fogynak a kiscicák...

Miért fogynak a kiscicák születésük után?

Figyelt kérdés
Két napja kiscicáim születtek, de az anyjuk nem volt hajlandó gondoskodni róluk, ezért én etetem őket tápszerrel, és jegyzem a súlyukat. Mára 10 grammal kevesebb lett az összes, pedig rendszeresen kapnak enni. Miért lehet ez?

2020. júl. 11. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
2 óránként kell etetni őket. Keveset kapnak.
2020. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Két óránként kapnak egy milit, de van hogy nem hajlandóak meginni
2020. júl. 11. 21:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz meg egy állatorvost, hívogasd fel őket, valaki biztos felveszi.
2020. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
kakilnak rendesen? Popsijukat melegvizes fülpucolóval vagy papírzsepivel kell finoman masszírozni, hogy tojni tudjanak.
2020. júl. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendesen kakilnak, néha visonganak is a kajáért, de egyre könnyebbek. Már kicsit aggódom hogy mi lesz így velük
2020. júl. 11. 21:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvost kérdezz, aki ért ehhez... Jó-e a tápszer, ilyeneket.
2020. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ÁLLATORVOS!!!
2020. aug. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy vannak a cicák?
2020. szept. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem nagyon bírták... Orvoshoz nem jutottam el velük, de mindent megtettem. Egy-két napig utána híztak egy keveset, de aztán egy éjszaka alatt sajnos mind meghaltak.

Biztos lesznek olyan válaszok hogy rossz gazda voltam, meg doki kellett volna nekik, de azóta is szidom magam emiatt.

A mama már a következő csapattal vemhes, remélem ezeket majd gondozza. Ha nem, akkor velük már biztos az orvos, pedig csak spórolt zsebpénzem lenne rájuk. Ha megellett, a mama ivartalanítva lesz.

2020. szept. 27. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!