Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csak a vödrös tejföl...

Miért csak a vödrös tejföl fedeléből hajlandó tápozni a cicám?

Figyelt kérdés
Azt hittem nem szereti a tápot, egyszer hirtelen csak abban adtam neki, mert siettem és a rendes tálja nem volt elmosva és látom, hogy olyan szépen eszik abból. Azóta többször adtam neki a sajátjába és a fedélbe is, de mindig csak a fedélből eszik. Miért?

2020. júl. 12. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
mást megeszik a táljából? nem túl magas neki a tál?
2020. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az enyém csak csak és kizárólag a mosdókagylóból hajlandó inni. tudomásul vettem. macska
2020. júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsi a tálja. Nem szeretik, ha a bajuszuk hozzáér. Enyémeknek lapos tányérka van.
2020. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem hajlandó inni, csak az asztalon lévő bögréből. (Van sajátja)
2020. júl. 13. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De nem rossz neki a műanyag? Kerámia tányérja van, ilyen:

[link]

Mást megeszik, sosem szedi ki, a tányérban eszik. Inni csak a kutyus vödréből szokott.

2020. júl. 13. 06:48
 6/8 A kérdező kommentje:
Találtam egy kistálat, ami nagyobb, 2dl-es és 14cm-es az átmérője. A mostani 1,5dl és 11cm. Bár ez műanyag, amit néztem, az nem baj? A fémet utálta, pedig lapos volt, olyan, mint egy kis sütis tányér.
2020. júl. 13. 11:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a műanyagtól, lehet, hogy az zavarta, ahogy a fémben zörög.
2020. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom ezt a ferplast party kistálat, max veszítek 500forintot, ha nem tetszik neki. De azért jó lenne, ha nem tejfölös vödör fedeléből enne:/
2020. júl. 13. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!