Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen eledel lenne számára a...

Milyen eledel lenne számára a megfelelő?

Figyelt kérdés

Szóval lett egy cicám 8 hetes fajtatiszta perzsa kisfiú. Eddig csak házi cicusaim voltak, gondolom ő kényesebb mint egy sima házi macska. Mit és hogyan érdemes neki adni ? Milyen nedves/száraz tápot ajánlotok ami bevált nektek? Illetve napi hányszor adjak neki?

Eddig csak vizet kapott inni gondolom a tej nem játszik mert érzékeny lehet ra. Esetleg a laktóz mentes tej ?

Köszönöm szeretném jol gondját viselni, meg ilyen cicóval nem volt dolgom.


2020. júl. 14. 21:00
 1/1 anonim válasza:
Szia!Napi 2x,én Whiskas juniort adtam neki.+Kecsketejet,mert az a jó a kölyök macskáknak.(olyan mint az anyatej)De Instagramon kormoscica2 néven megtalálsz,ha esetleg tanács kéne.(Nem akarok felvágni,de lehet,hogy én olyat tudok amit te esetleg nem,és te olyat amit lehet,hogy én sem. :)
2020. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!