Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Második cicát szeretnék, de...

Második cicát szeretnék, de bizonytalan vagyok, hogy jól meglesznek ketten? Írtok tapasztalatot, mi változott masodik cica érkezésével?

Figyelt kérdés
Egy éves kedves nőstény cicánk van, extra ragaszkodó. Nem tudom, zokon veszi-e, ha nem ő az egyetlen. Most hogy a covid miatt szinte mindig otthon voltunk, nagyon összenőttünk, ezért gondolkozom, ha újra indul az élet és sokat leszünk távol, jobb lenne ketten. Meg amúgy is jó lenne még egy:)
2020. júl. 15. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az elején várhatóan lesznek feszkók, de általában előbb-utóbb összebarátkoznak :)
2020. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam 1 éves volt a nőstény, amikor találtam egy kiscicát a kukában. Az elejétől kezdve utálta. Kb 2 év volt, amíg összeszoktak, pedig a kandúr még nagyon kicsi volt, cumiztatni kellett.


Fokozatosság kell és sok türelem. Egymás mellett kaptak enni és nem lettek azonnal összeengedve sem. A hajam kihullott, de végül szent a béke. Most sem szeretik egymást, de elvannak és nem bántja egyik sem a másikat.


Viszont hallottam olyanról is, hogy simán összeszokott fél nap alatt 2 felnőtt macska, szóval szerintem ez valahol macskafüggő is. Lehet az enyém ilyen extra bunkó. Ő inkább a kutyákkal jön ki jól.

2020. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lena7 ***** válasza:
100%

Ez függ az adott macska személyiségétől is.


Volt olyan macskám, aki csak megtűrte a hozott cicust, viszont nem jópofizott neki, nem játszott vele stb (csak nagyin ritkán)


Volt olyan macskám is, aki mindenkit imádott, minden állattal jóba volt, a madarakat sem bántotta.


Próba szerencse, viszont adj majd nekik időt. Ne várd el, hogy rögtön puszi pajtások legyenwk


Sok sikert :)

2020. júl. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!