Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valamilyen módszer arra,...

Van valamilyen módszer arra, hogy az almom ne legyen annyira büdös? Szagtalanítási tippeket, vagy eszközöket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Egyszerű alomtálcánk van. Eléggé idegesít, hogy bűzlik tőle a lakásom. Nagyon megszeretnék szabadulni a kellemetlen illatoktól.

Nektek milyen módszer vállt be?



2020. júl. 16. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Cserélni kell.
2020. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fedett alomtálca, szilikagéles alommal. Kaki naponta kiszedve, pisi felkavarva. Így nem lesz szaga.
2020. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
86%
minden alomcserénél tegyél szódabikarbónát az alom alá, az be fogja szívni a szagokat és nem lesz annyira büdös.
2020. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Plusz tedd olyan helyre, ahonnan nem megy ki olyan könnyen a szag.
2020. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, hogy ezt most egy ember írta-e ki, vagy egy macska, mert arról ír a kérdező, hogy "...az alMOM ne legyen annyira..." tehát az "övé", szóval.. annyit mondanék, hogy én lecseréltem WC-re. Sokkal jobb, mert le lehet húzni, könnyebb takarítani meg minden. Esetleg a gazdádat kérd meg, hogy segítsen megmutatni a használatát.

Ha meg ember vagy, akkor azt tudom mondani, hogy ne almot használj, hanem WC-t.

2020. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ötös: tényleg, most hogy így mondod, elég hülyén jött ki a kérdés😂😂 Végül is én vettem, szóval az enyém, az már más kérdés, hogy mire van felhasználva. 😀

Valószínűleg holnap veszek egy fedett alomtálcát, ahogy a kettes válaszoló javasolja.

2020. júl. 16. 19:59
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy értékelted a viccemet :D Jót nevettem én is rajta xD
2020. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom javasolni mint a 2-es válaszoló szó szerint! 🙂
2020. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szia, én jobb almot javasolnék,mert nálunk is ez volt a helyzet. Nekem nem váltak be a szilikagéles almok sajnos, pedig többet is próbáltam. Jelenleg 2 alom,ami nagyon szuperül bevált, a premiere carbon control, és a tigerino carbonos (zooplusról lehet rendelni), ez utóbbi jobban köti nálunk a szagokat és napi kétszeri takarítással 2 hét múlva sem érződik semmi.
2020. júl. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

[link]

Én eddig csak ezt a fajta almot vettem. Szerintetek ez rossz minőségű?

2020. júl. 17. 08:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!