Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miket ehet egy 3 hónapos kiscica?

Miket ehet egy 3 hónapos kiscica?

Figyelt kérdés
És nem, nem arra vagyok kíváncsi, hogy tápot, házi kosztot,vagy mit ne egyen. Tapasztalatok alapján ti mit adnátok egy 3 hónapos örökbefogadott (4. napja) cicának?

2020. júl. 17. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
A talált cicámnak /országút,éjszaka/ mivel elég kicsi volt én májkrémet adtam. Utána fokozatosan kapott összetört csirke és más husikat is. Majd jöttek vegyesen a száraz v. konzerv tápok.
2020. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Junior konzerves , vagy alutadakos kaját, mellé laktózmentes tejet, esetleg abban áztatott száraz tápot később fokozatosan elhagyva az áztatást
2020. júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Első körben megkérdezném, hogy mit evett eddig, mert kicsinálod az emésztését, ha nagyban eltérsz tőle!

Nedves tápot naponta 3-4x, az állapotától függően; száraz, víz legyen mindig előtte. Nyers baromfival kínálnám, illetve főtt húsokkal.

2020. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Tasakos mind gagyi műzselé adalék , sztáp tálkás / pate konzerv neha cs zúza . Tej felvagott nem opció ....
2020. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőségű (magas hústartalmú) kölyök száraztáp, baromfihús, csirkeszív, nyúlhús, hal. Inni víz.
2020. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Egyszer egy 6 hetes kis szürke cica termett ott az udvarunkban. Én először csak tejet vittem ki neki. Aztán vettünk prevital junior alutasakosat és eleinte 1-et 3 részletben evett egy nap, később 2-t, egyszerre mindig felet. Meg reggel-este még igényelte a tejet is, pici volt. Aztán junior száraztápot azt később, kb 4 hónapos korában vezettük be, addig alutasakosat evett napi 2-t. Meg helyette kapott ami otthon volt, húsosat szerette, de pl főzelékbe ha tettem kiflit, azt imádta nagyon, meg tejbedara, tejberizs is ment. Nem muszáj csak macskakaja neki, adj változatosan, mert ha rászokik valamire, akkor mást nem fog megenni.
2020. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld :) Elfelejtettem említeni, hogy házi whiskas kiscicáról van szó. Ebben az esetben is ugyanezt szabad? Nálunk régen ottbon a "kinti macskák" mind tejen, nyers húsokon, maradékokon és tápon éltek.
2020. júl. 18. 17:19
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A házi cicák is ugyanúgy műküdnek, mint a különféle fajtatiszta macskák. Fő tápláléka a hús. Nyersen is kaphat, sőt úgy a legjobb, KIVÉVE: sertés, vaddisznó - ezeket nem kaphatja, csak teljesen átfőve.
2020. júl. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Whiskast ne vegyél neki, az túlárazott szemét. Tejet se adj neki, ha eddig nem kapott, a cicák többsége laktózérzékeny. Mkst jöhetnek a támadó kommentek, hogy de hát a macskáim tejen nőttek fel és semmi bajuk, tudom, az enyémek is, de attól függetlenül laktóz érzékenyek
2020. júl. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen azt tanácsolták a volt gazdik is hogy a whiskast és a tejet hanyagoljuk. Meg tudom, hogy házikosztból sem mindent ehet meg. Rántotta szerepelhet a menüben, hamár nyers tojást nem szabad?
2020. júl. 20. 07:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!