Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ennyire gyakori, hogy az...

Ennyire gyakori, hogy az emberek kölyökmacskákat dobálnák egymás kertjébe, vagy csak ezzel a szöveggel akarják elkerülni, hogy támadják őket, amiért nem ivartalanították a macskát?

Figyelt kérdés
Kb minden gazdikereső kiscicát úgy hirdetnek, hogy "bedobták a kertünkbe".

2020. júl. 18. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a második, elég átlátszó ez az indok
2020. júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
90% hogy a második. Túl sok ember nem ivartalaníttat.
2020. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Nekem van ivartalanított cicám, 19 éves és tényleg bedobták a kertünkbe.

Ami alapban egy aljasság volt, mert 3 kutyánk volt, másnál simán széttépték volna, de a miénk hozta a szájában (50 kg-s rottweiler volt) és szépen a kezembe adta.

Ettől még én sem hiszem el mindenkinek ezt a "bedobták" történetet.

2020. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszüleimnél rendszeresen dobnak ki kiscicákat, pont egy kanyarban laknak, a gyümölcsös mellett. Oda könnyű leparkolni és gyorsan kidobni a csomagot, senki sem veszi észre.


Barátnőm pont a múlt hetekben reklámozta ezerrel a doboz talált kiscicát, én is halásztam már ki kismacskát a bokrok közül, vagy épp a fákról.


Nem mondom, hogy nem gyakori kifogás, de sajnos a macska sok helyen csupán önjáró egérfogó, és sajnos eléggé szapora is - de a kölykök már nem kellenek.

2020. júl. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A mi cicánkat is bedopták amikor kb 2 honapos volt. Most egészséges ivartalanított lánycica. Nem hiszem el mindenkinek hogy bedobták az udvarukba de sajnos létező jelenség
2020. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak, akik csak kamuzzák, de pl hozzánk minden évben tavasztól őszig minimum 4x dobnak be 2-5 fős kismacska almokat, zacskóban ráadásul .. És mindig reggelre kerülnek oda. Gondoltam rá, hogy majd kifigyelem a tetteseket vagy ilyesmi, de félek, hogy akkor meg inkább megölik a piciket, ez sem ritka sajnos. Akkor legalább nálunk menedékre lelnek átmenetileg. Bár egyik ismerősöm már megtette egyszer(hozzájuk is rendszeresen szórták be), hogy összeszedett vagy 20 macskát a környéken, kivárt egy ivartalanítási akciót egy menhelyen és bejelentkezett velük. Aztán mikor felépültek elengedte őket haza és lám, cirmi meg kormi nem kölykezett többé, senkit nem érdekelt, de nekik mégis jobb volt a helyzet.
2020. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk is tényleg bedobtak egyszer egy kismacskát elöl a kertünkbe, csodálkoztunk is, hogy mit keres ott. Bár mi megtartottuk és felneveltük, de ma már máshogy cselekednénk, mert nem tudunk, és nem is akarunk annyi macskát eltartani.
2020. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Ez valós jelenség, ismerősömhöz is így került macska. Ami érdekesebb, hogy egyet el is loptak tőlük, mert úgy nézett ki, mint egy fajtiszta hosszúszőrű.
2020. júl. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Sok helyen kifogás, viszont létező jelenség. Mamámhoz tavaly dobták be a fiatalabbik cicánkat, gondolom azt hitték hogy a kuvasza majd széttépi, de szerencsére nem olyan és nem bántotta, így mi befogadtuk. A másik cicánkat egy fára felakasztott szatyorban találtam, és láttam olyat is hogy hatalmasat fékezett az autó, kidobta a macskát az ablakon, majd tőgáz és nyomás (mindezt este, sötét autóval, rendszámot letakarva)
2020. júl. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
84%
Hozzánk is dobtak már be :(
2020. júl. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!