Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám nem tud szülni napok...

~Brigi~:$ kérdése:

A cicám nem tud szülni napok óta, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete a cicám mellettem feküdt és elkezdett forgolódni, megnéztem és beindult a szülése. Mikor elő szereltünk neki mindent nem tudott megszülni. 3 napja ismét szülni akart, de nem tudott. Elvittük állatorvoshoz, azt mondták ez így van rendjén, és beadtak neki egy injekciót. Kiderült, hogy a kiscica megvan fordulva benne. Haza hoztuk de akkor sem tudott szülni. Másnap ismét visszavittük, akkor is beadtak neki egy injekciót, hogy megsegítsék a szülést, viszont az se segített semmit. Most pedig szegény macska se nem eszik, se nem iszik, menni is alig tud már. Az állatorvosok nem veszik fel, mert a rendelők nincsenek nyitva vasárnap. Mit csináljak?

(Az okosok most mellőzzék az ivartalanítást és minden olyan kommentet, ami nem válik hasznomra, mert most nem vagyok olyan lelkiállapotban, hogy elkezdjek veszekedni. Köszönöm.)



#macska #terhesség #Nem tud szülni
2020. júl. 19. 12:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

császármetszésre lesz szüksége. ügyeletet keress, azonnal


ha a kicsit nem is, de az anyát még meg tudják menteni

2020. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
merrefelé laktok? keresünk ügyeletet. kocsitok van?
2020. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Én hivogatnám az állatorvost/orvosokat. Hátha valaki felveszi. Itt sem dolgoznak hivatalosan vasárnap, de ha nagy a baj fogadnak minket.
2020. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Sok helyen van állatorvos vasárnap is. Merre laktok?
2020. júl. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Erdélyben, Kézdivásárhelyen..
2020. júl. 19. 13:02
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Aha. Erdélyt nem ismerem. Nézzetek szét van-e valahol a közelben állatkórház, ügyeletes állatorvos. Esetleg van-e nálatok macska mentő alapítvány, egyesület ők talán tudnak is konkrét dokit ajánlani. Itt Magyarországon nekünk az egyik macskamentő alapítvány ajánlott dokit.De,h ogy Erdélben mi van nem tudom sajnos.
2020. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

[link]


Igaz vasárnap zárva, de sürgős esetben telefonon elérhető, legalábbis a weboldal szerint.

2020. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Ügyelet, de azonnal! 1 hete kellett volna szülnie, lehet, hogy már nem is élnek benne a kölykök. Mindenképp műtétre lesz szüksége, különben nem élni túl.
2020. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

[link]


Vasárnap is rendel. Hívd fel, nehogy nagy baj legyen!

2020. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
disklike mindenki, cukicica.
2020. júl. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!