Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van rá esély hogy a kb 3-4...

Van rá esély hogy a kb 3-4 hónapos kiscicám haza talál?

Figyelt kérdés
Kb 1 órája ki kérezdkedett az udvarra!Most az elöbb be akartam hozni hogy most már jöjjön be mert hideg van!És nincs sehol!Még a tála zörgetésére se reagált pedig arra mindig oda szökött jönni!
2008. nov. 25. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, körbenéz kicsit a környéken, és majd ha megunta, vagy megéhezik, visszamegy.
2008. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én cicám is lelépett múltkor (pedig akkor 2 napja kaptam) kerestük mindenhol, de sehol sem találtuk. Aztán egy!! hét múlva hazajött! Azóta sem tudjuk hogy hol volt! :)
2008. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)


Remélem visszajön!:(

Azért is aggodók ennyire mert Ö egy tipikus garfield féle lusta cica!:)Szóval nem az a bolyongós fajta!

2008. nov. 25. 21:00
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal macska.Kiváncsi a környezetére.Amugy meg szerintem néhány óra mulva biztos előkerül vagy másnap reggelre.
2008. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kiscicám is elkóborolt, és majdnem egy hét múlva jött haza! Remélem a tiéd is visszamegy hozzád!!!
2008. nov. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sétálj egyet az utcán , és hívogasd, nekünk több macskánk tűnt el úgy, hogy egy -egy gyerek simogatta, vele elsétált valameddig és ott kóborolt egy utcányira.Szerencsével rátalálhatsz, de ne hagyd holnapra
2008. nov. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni,de ugyanez van velünk is. Már több mint egy hete nincsenek meg.Sajnálom őket.De szerintem valaki elcsábította őket valami finom kajával.
2008. nov. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,biztatásokat!:(

Sajnos nem jött haza a kiscicánk:'(

Kisfiamat nagyon megviselte,két hónapja kapta születésnapjára!

Azért még bizakodunk!Hátha...!

2008. nov. 26. 09:55
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem túl nagy és forgalmas helyen laktok, tegyetek ki a közeli utcákon néhány helyre keresőplakátot. Van, hogy meglátja valaki, és 1-2 ezer ft jutalmat megér,ha viszajuttatják.
2008. nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
hát...csak 30% esély van rá, hogy hazatalál, de ha már sokszor volt kinn az udvaron, és akkor biztos jól körülnézett, talán halazamegy. akkor 60%-70%. Ne aggódj.
2008. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!