Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám hányt és most...

A macskám hányt és most gyorsabban szuszogva veszi a levegőt. Elmúlik?

Figyelt kérdés
Kihányt egy fűszál csomót, némi szőrt és szószt amit a kajáról lenyalt. Aztán egy ideig prüszkölt és most csak erre-arra lődörög, gyorsan, kicsit szuszogva veszi a levegőt. Amúgy ilyenkor mindig aludni szokott. Rendbe jön a légzése vagy bemehetett egy fűszál a légcsőbe és tenni kell valamit? Nem tűnik úgy hogy fuldoklik vagy életveszélyben van, de látszik rajta hogy valami nem jó.

2020. júl. 20. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha látod, hogy nincs jól, akkor állatorvoshoz kell vinni!
2020. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most már lefeküdt aludni, úgy néz ki rendben van 😊 Befeküdtem mellé az ágyba, szemmel tartom...

Csak megijedtem hogy sűrűn veszi a levegőt.

Ha olyan szinten nincs jól akkor kérdés nélkül orvoshoz vittem volna, egyértelmű!

2020. júl. 20. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarok gusztustalankodni, de nyilván úgy van, mint az embernél:orrán-száján jön vissza. Kitisztul az orra, utána nyugodtan fog szuszogni :)
2020. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!