Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem esznek a macskák?

Nem esznek a macskák?

Figyelt kérdés

Kettő hím macska, mindkettőnek ki vannak kapva a golyziaji (nem tudom, ennek van-e köze hozzá, de azért leírtam). Egyik sem eszik semmit. Múltkor langyos tejet is adtunk nekik, azt megitták, de a tápot nem eszik meg, sem a konzervet, eleg soványok is.

Csak annyi lehet a baj, hogy nem szeretik, vagy betegek?

Ez nyár kezdete óta tart (egyébként minden nyáron ezt csinálják), lehet, hogy a meleg miatt? Vagy ez minden macskánál jelen van?



2020. júl. 20. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem vidd őket orvoshoz.
2020. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is vagy legalább hívd fel az állatorvosotokat.
2020. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Az állatorvos azt mondta, hogy a kinti cicák, amik ivartalanítva vannak nyáron azért fogynak le főleg (!), mert bogaràsznak, amiben sok a fehérje és így nem éhesek.
2020. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is vidd el őket az állatorvoshoz, mert ez nem normális. Már lehet, hogy ki is száradtak, ami nem annyira jó hír, mert infuziózni is kellhet nekik majd.
2020. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nálam se esznek annyit nyáron és ugye a bundájuk is kisebb ilyenkor, azért is tűnnek soványabbnak
2020. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
#3- as a te cicáiddal is ilyesmi történt?
2020. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

#6 Nem. :) én Két benti cicám van. Csupán egy ismerős cicàja miatt aggódtam, azért kérdeztem rá.

Amúgy a cica azóta is jól van.

2020. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Jaaa, értem. Azt hittem hogy a kérdező csak valamiért más fiókból. Örülök hogy jól van a cicus. Amúgy nekünk van 3 cicánk, kinti. És a kandúr elég soványka lett. Főleg azért mert van amikor 1 hétig nem eszik semmit, (vagyis egeret fog gondolom ha talál,) mert van hogy egy hétig csavarog és gondolom csajozik. A többi se kövér, pedig télen azok voltak, gondolom a szőerük miatt is.
2020. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!