Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4-5hónapos cicáim /lányok/...

4-5hónapos cicáim /lányok/ kb.1 kilósak. Jó ez a súly nekik?

Figyelt kérdés

2020. júl. 23. 22:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Csirkehúst esznek meg száraz kaját. Egész nap alszanak meg szalatgálnak. Féreghajtózva vannak.
2020. júl. 23. 22:16
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem kevés. Biztos ennyi kilósak csak? Lemérted őket? Nagyon cseles tud lenni mérleg nélkül. Én 3 hónaposan tippeltem 1.5-2 kilóra az enyémet, kiderült hogy 3 kg.🙂
2020. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A te cicád mit eszik?

Én főzök csirkehúst azt esznek reggel este. Napközben száraz kaját meg esetleg alutasakosat. De az nem nagyon kell nekik. Meg amúgy is majdnem egész nap alszanak.

2020. júl. 23. 22:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg szoktam még nyersen csirkemellet adni nekik.
2020. júl. 23. 22:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónaposan volt a lány 1 kg, a fiú 1,5. Digitális 2kg-ig mérő konyhai mérleggel mértem őket.
2020. júl. 24. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is nőstény cicám van, "utcai vegyes". 1979g volt 4 hónaposan, 2534g 5 hónaposan és még kisebb volt ezzel a netes átlagoknál. Száraztápon nevelem. Most 1 évesen 4,3kg és nem husi! :) Egyenletesen nőtt, csak az ivartalanítás utáni 4 hétben stagnált a súlya.

Ilyen pici nálam egy utolsó szülött cica volt. Külön kellett etetni, hogy ne nyomják el a többiek, anyumnál azóta is él, ő a kert kandúrja, lenyomja a kóbor kutyát is! :)

Viszont a munkatásrsaim folyamatosan ámulnak, hogy milyen nagy ez a cica.

Az enyém drága tápot eszik, az övék mindenféle moslékot és olcsó tápokat, azt is rendszertelenül.

Nem itatod tejjel? Ha gyakran hasmenése van, attól is lehet sovány!

Kb. 10dkg főtt pipit nyomjon be naponta és vehetsz neki vitamin pasztát is, hátha erőre kap!

2020. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem adok nekik tejet. Csak csirkemellet csirke combot. Néha májat zuzát. Darált húst.

Perfect fit száraztápot.

2020. júl. 24. 10:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Külön tányérbol kapnak hogy ne zavarják egymást.
2020. júl. 24. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!